Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Faktycznie jest reklama. Znika po pobraniu opery.


Będzie co testować, sprawdzać i jakby co, to podam do trybunału europejskiego, albo do róbjaja.pl…

1 polubienie

Najgorsza reklama jaka istnieje to chyba Gemius, strona z jakąś ankietą, która jakimś trickiem otwiera nową kartę… I jest głównym powodem, dla którego używam odpowiedniej wtyczki. Otwieranie kart bez mojej zgody to cios poniżej pasa.

Ryly? Robimy dramat o taką pierdołę ja ta reklama? Skasowałbym ten wątek a autora odesłał do konkurencji :confused: A @tomekb za pytanie o AdBlocka sam se powinien dać warna… (Chyba, że nie zrozumiałem kontekstu).

1 polubienie

Za co Warna za to, że komuś ta reklama przeszkadza? Przez takie reklamy mozna sobie zasyfić komputer więc po co?? Redakcja ma kase z czego?? Włączam coś przeczytać i piecze w oczy durna reklama Opery waląc fioletowym badź różowy kolorem po oczach. Jak mi przez to siąda oczy to kto odpowie?? Właściciel portalu?? On ma na to … bo kasa leci.

Kontekst jest taki, ze ta reklama ma się pojawiać także ludziom, którzy używają adblocka :slight_smile: Stąd takie dyskusje się teraz nagle pojawiły :wink:

Ale Ty tak poważnie? Ludzie, weźcie jeden z drugim rozbiegnijcie się porządnie i walnijcie główkami w coś twardego. Może klepki wrócą na swoje miejsce.Reklama znika po kliknięciu w nią, nawet pobierać nie trzeba, można anulować. Czy taki wysiłek przerasta Wasze możliwości?

1 polubienie

@freshmeat to dlaczego w pobranych pojawił się plik opera setup.exe.?
Reklama znikła, plik pobrał się bez zapytania.

Nie wiem, mi się nic nie pobrało.

A u mnie pobrało się bez zapytania i bez wyboru. :wink:

Co 24 godziny klikaj lub użyj tej Opery; fajne fajne :grimacing:

Chrome (lub fork) pewnie i nie ustawiłeś by pytał. www.ghacks.net/2017/05/18/you-should-disable-automatic-downloads-in-chrome-right-now/

Może masz i rację w ustawieniach nic nieustawiałem

1 polubienie

No dobrze, ale reklama powinna miec krzyzyk na sobie, niech się pojawia, a ja tak jak mam wybór kupić Żywiec Zdrój czy Kropla Beskidu tak samo tu mam prawnie wybór chce się w reklame gapić, albo nie to wyłączam, a nie chama natarczywie po oczach.

2 polubienia

No i znalazłem https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/poper-blocker-pop-up-blocker/

Pewnie jutro to też przyblokują.

WOW jestes Bogiem :stuck_out_tongue: Wkleiłem do filtrów uzytkownika Adguard Blocker i dziadostwo znikło (Firefox 57)

Czyli co muszę zrobić krok po kroku ? :smiley:

Opera z reklamy i z pierwszego linku bezpośredniego w programach:

The file references the protection of the Virtual Address space,1
The resource (type: Rcdata, name: 2001) is invalid,1
The section (name:UPX0) is blacklisted,1
The section (name:UPX1) is blacklisted,1
The first section (name:UPX0) is writable,1
The entry-point is outside the first section,1
The file contains self-modifying code,1
The file references (50) blacklisted string(s),2
The file imports (6) blacklisted function(s),2

Sponsorowane badziewie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nic, bo przestało działać :confused:

no… tyle to akurat wiem… :wink: może jakaś inna tęga głowa coś wymyśli ? :wink:

Ja mam pomysł :smiley:
Zbiorowy protest na dobreprogramy.pl - do świąt nie odwiedzac portalu.