Servce pack II systemu XP

mam takie pytanko z tym związane / czy warto włączyć automatyczne aktualizacje bo mam je w tej chwili wyłączone / czy mi za bardzo nie zapcha dysku i zainstaluje niepotrzebnych rzeczy prosze o rady jeśli można :frowning:

Edycja Tytułu. Lazikar

oczywiście że tak pobierane są tylko łatki krytyczne nic wiecej :wink: :wink:

Nie zapcha dysku i zainstaluje potrzebne łatki. :slight_smile:

Warto

ok dziekuje panowie za rady / to jest forum na którym można polegac dzieki jeszcze raz :smiley: :smiley:

Zawsze możesz włączyć: Powiadom mnie, ale nie pobieraj ani nie instaluj aktualizacji automatycznie - będziesz miał pełną kontrole nad poprawkami i będziesz mógł wybierać te, które zainstalować :wink:

Aktualizacje są eleganckie i warto je włączyć. Chyba ze masz pirata to lepiej nie Bill Gates może wpaść do Ciebie na kawę :stuck_out_tongue:

dobre no ale chyba nie osobiście :stuck_out_tongue: :smiley: :slight_smile:

Wiesz co ja tam jestem za właczeniem aktualizacji automatycznych ale tylko w ten sposób:

osobiscie nie uzywam poniewaz aktualizuje system autopatcherem poprosatu aktualizacje w trybie offline :stuck_out_tongue:

Proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej zaliczy kosmos

mam takie pytanie: czy to prawda ze jak sie zainstaluje Aktualizacje Automatyczne to przy pirackim Win przy logowaniu pokazuje się informacja:To jest Lielegalna kopia Win… czy ktos moze powiedziec cos o tym więcej??

Ostatnia poprawka do Win XP.

Pokazuje się prawda.

ale czy to jest związane z tymi nowymi uaktualnieniami??

Wśród łatek które pobiera Winows jest także do pobrania nażedzie do sprawdzania legalnego oprogramowania.

Jeśli masz ustawione na Automatycznie to … reszty się domyśl.

nie na szczęście nie mam:) własnie chodziło mi o taką informacje wielkie dziemki pozdro :lol:

Ustaw na

i patrz co instalujesz.

no właśnie i tu jest problem bo nie bardzo wiem, które instalować, one są tak ogólnikowo napisane. :roll: