Service pack 1 - czy trzeba wcześniej instalować aktulizacje

Witam. Mam Windows vista home premium x32. Nie mam jeszcze zainstalowanego service packa więc chcę zainstalować najpierw sp 1 a potem sp2. Czy muszę wcześniej instalować aktualizacje podane przez Windows update czy mogę ściągnąć z sieci service pack 1 ?

Po prostu zainstaluj tylko sp2 i gitara ;]

Nie pisz bzdur jak nie masz zielonego pojęcia. Żeby zainstalować SP 2, musisz mieć SP 1.

Instalujesz SP1 a następnie SP2. Następnie zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje po wydaniu SP2. :wink:

Ja na twoim miejscu zainstalował bym aktualizacje, sp1, aktualizacje(jak są), sp2, i znowu aktualizacje(jak są).

Dobrze panie pro a kolegę przepraszam za wprowadzenie w błąd

SP1 i SP2 to nic innego jak przede wszystkim zbiór dotychczas wydanych aktualizacji, piszecie bzdety , w przypadku Visty instalujesz SP1, później SP2 a dopiero po SP2 windows update dociągnie pozostałe, które ukazały się po drugim service packu

Dokładnie. Najlepiej przed instalką zassać sobie oby dwa SP… w innym przypadku spędzisz nawet do 20h instalując wszystko po kolei z WU.

naciśnij start / panel sterowania / ZABEZPIECZENIA-sprawdz czy są dostepne aktualizacje. instalujesz!

wszytsko po kolei co jest wazne dla ciebie/systemu i kompa. a za 2 dni bedzie pełny komplecik aktualizacji.

aha. Ok dziękuje :wink: a service pack’i zawierają rownież aktulizacje do offica ??

po zainstalowaniu świeżej kopii sytemu instalujesz service pack 1 http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Vista-PL-Service-Pack,Program,Windows,12227.html i 2 http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Vis … 17321.html , nie czekasz 2 dni aż winUpdate wszystko dociągnie po kolei jak ci tu niektórzy piszą głupoty, zresztą w winupdate powinieneś dostać propozycję instalacji jedynki a później dwójki, jeśli nie to tak jak powiedziałem, z linków które podałem, nie wiem czy do office-a też bo nie korzystam, jeśli nie to dostaniesz je automatycznie w winupdate później

Do Office są osobne SP. Instalujesz je na takiej zasadzie, jak w windzie.

Service Pack dla Windows nie zawierają aktualizacji dla MS Office.

Dodane 02.07.2010 (Pt) 23:25

No nie zupełnie chyba. W przypadku MS Office 2007 nie ma potrzeby instalacji pierwszego SP tylko od razu Service Pack 2