Service Pack 2.0 dla Windows98SE

Mam małe pytanko.Czy warto instalować tego Service Packa 2.0 dla Windows 98SE z waszej strony???http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=772&t=35 Bo ja już mam wgrany Service PAck 1.62 dla Windowsa 98SE i czy się opłaca wgrywać ten nowy??? Proszę o odpowiedź.

tak

Nie zapomnij o kopii systemu .Warto :smiley:

A po co mam zrobić kopie systemu??? Skoro wgrywałem już Service PAck 1.62 i nie miałem,żadnych problemów.

Spamer

po to, żeby nie mieć problemu :stuck_out_tongue:

czytałeś dokładnie opis packa w vortalu ??

Takie są zalecenia producenta.

P.S.

daj mi znać czy to jest trudne , jak wgrasz. ewentualnie jakieś wskazówki :slight_smile: .Na Pw jeśli Ci to nie sprawi problemu.

Ok nie ma sprawy.

Sa tworcami systemu Windows ,wiec oni wiedza najlepiej :wink:

Wlasnie zainstalowalem sp i siakos dziala, zobaczymy jak dlugo. Narazie przy resecie po instalce byl maly zwis, potem musialem czcionke zmienic na niepogrubiona. Moze dlatego ze przed resetem probowalem scandisk :stuck_out_tongue: i nie odinstalowalem wersji poprzedniej sp.

Kopi zapasowej nie robilem, pracuje na tym windowsie juz ok 1,5 roku (raz byl przeinstalowywany bez usuwania starej wersji:P)

Zaktualizowałem Win98SE ww pakietem. Na komp mam Nortona AntiVirus 2002. Po uruchomieniu Norton poinformował mnie o błędach w skryptach programu IE (wersja 6.1)

  1. Przy otwieraniu Nortona:

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 169

Znak: 2

Błąd : Brak uprawnień

Kod : 0

URL: res://C:\PROGRAM%20FILES\NORTON%20ANTIVIRUS\NAVUI.DLL/navstats.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

Tak Nie

  1. Przy klinięciu opcji “Skanowanie antywirusowe”:

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 82

Znak: 2

Błąd: ‘null’ jest pusty lub nie jest obiektem

Kod: 0

URL: res://C:\PROGRAM%20FILES\NORTON%20ANTIVIRUS\NAVUI.DLL/scan.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

Tak Nie

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 184

Znak: 2

Błąd: Brak uprawnień

Kod: 0

URL: res://C:\PROGRAM%20FILES\NORTON%20ANTIVIRUS\NAVUI.DLL/scan_list.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

Tak Nie

  1. Przy kliknięciu zakładki: Czynności- Skanuj

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 102

Znak: 5

Błąd: ‘q_CurrentRow.strScanTask’ jest pusty lub nie jest obiektem

Kod: 0

URL: res://C:\PROGRAM%20FILES\NORTON%20ANTIVIRUS\NAVUI.DLL/scan.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

Tak Nie

  1. Przy kliknięciu zakładki: Czynności- Nowe

Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 427

Znak: 2

Błąd: Brak uprawnień

Kod: 0

URL: res://C:\PROGRAM%20FILES\NORTON%20ANTIVIRUS\NAVUI.DLL/scan_list.htm

Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

Tak Nie


Zasadniczo Norton informuje, że “System Ok” lecz w tej sytuacji mogę skanować tylko poprzez podświetlenie ikon lub tekstu; kliknięcie prawym klawiszem myszki i zaznaczenie : Skanuj programem Norton Antivirus.

Na pulpicie Nortona zamiast info mam w każdej pozycji tekst “Odświeżanie”

Po zainst pakietu aktualiz Win98SE i ukazaniu się info o błędach odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Nortona, ale sytuacja się nie zmieniła

Czy możecie mi poradzić, co mam zrobić w tej sytuacji?

Mirek

Albo zrezygnować z Nortona,albo z pakietu.

Moim zdaniem nie ma potrzeby wgrywać żadnych service pack do WIN98SE,bo pięknie chodzi bez nich.

Należy aktualizować jedynie IE,DirectX,reszta według uznania.

Tak, miałeś rację! Próbowałem ponownie zainstalować Win98, za nim pakiet aktualizacyjny a następnie Nortona, ale nic się nie zmieniło - wyraźnie Norton AntiVirus 2002 nie współpracował z uaktualnionym Win98 SE.

Ponieważ szkoda mi było uaktualnienia (m.in. za nową szatę i dodatki), odinstalowałem Nortona a w jego miejsce zainstalowałem darmowego Avasta. Teraz wszystko chodzi prawidłowo.

Pozdrawiam!

Ps. Zmiany te dokonałem następnego dnia, a info piszę dla ewentualnych zainteresowanych.

Cześć!

Zainstalowałem Service Pack’a 2.0.1 z waszej strony. Mam pytanie bo na NIEZBĘDNIKU znalazłem eXPerience Pack’a 2.5 i nie wiem czy jak zainstaluję te 2 programy naraz to się nie pogryzą. Może ktoś coś wie na ten temat?

Pozdrawiam Tomo_2