Service Pack 2 - wyłączyć w całości zaporę windowsa


(Verbatim21) #1

Zainstalowałem SP2 - ale nie chciałem używać zapory systemu windows więc ochronę przed wirusami, zaporę oraz aktualizacje wyłączyłem ale denerwuje mnie pojawiający się dymek informujący o tym że komputer jest zagrożony - jak wyeliminować taki dymek.


(Wolin) #2

Nie jestem pewien ale program XPAntiSpy ma takie funkcje, polecam go sciągnąć.


(Zbych ) #3

Panel sterowania/centrum zabezpieczeń i po lewej stronie w oknie kliknij na ostatnie zdanie "zmień sposób informowania mnie przez centrum zabezpieczeń" w odpowiednim polu pozostaw pusty kwadracik.

PS. jak wyłączyłeś wszysko to wszyskie kwadraciki mają być nie odfajkowane(puste).


(Klops) #4

Ja znam lepszą radę....Odinstaluj ten shit(SP2) i problem z głowy...ja nie mam żadnego sevice packa i wszystko działa normalnie...im więcej masz łatek tym bardziej zaśmiecasz system, potem się ludzie dziwią że produkty microsoftu padają jak owady...wszystko przez łatki.


(Adarek) #5

komutator - Ciebie to odrazu powinni wyeliminować

Siejesz wirusami na lewo i prawo i o tym nie wiesz - jesteś jednym z elementów które te wirusy rozsyła. Jak mi napiszesz że scanujesz system codziennie najlepszym antywirem na swiećie - to masz go tak samo legalnie jak system.

I nie pisz że masz legalny system bo ... padnę ....

Zainstaluj sobie w takim razie Linux-a - Co też ci nie pasuje ?

To dlaczego masz system MS????

Idz to kopalni skąd wyszedłes kolego.....

Powiedz mi - w kopalnianej szkole zawodowej to usłyszałeś ??


(Asterisk) #6

To nie masz się czym chwalić - przynajmniej na tym forum

A takimi radami - robisz innym tylko wodę z mózgu.


(Zbych ) #7

skąd mają blastery,sasery i inne badziewia własnie przez takich którzy nie dbają o bezpieczeństwo swojego kompa a instalując SP2 w dużym stopniu można ograniczyć łapanie i rozprzestrzenianie różnych robali.