Service Pack 2

Czy Service Pack 2 do Visty jest uzyteczny?

Każda najnowsza wersja Service Packa jest użyteczna.

Pytam,bo gdy pojawil sie Service 1 to bylo sporo szumu i niepochlebnych opinii wokol tego dodatku.Choc oczywiscie go zainstalowalem i nie odczulem jakiegos negatywnego wplywu na system.Dzieki

Ja obecnie mam zainstalowany dodatek Service Pack 2 do Windows Vista Home Premium i nie mam żadnych kłopotów z tym systemem, a wręcz takie jest moje odczucie że zyskał on jeszcze ciut na wydajności - choć może bez wielkiego woow ale da się komfortowo i stabilnie pracować.

Wiadoma sprawa. Nie po to Microsoft wydaje te pakiety, żeby system pogorszyć, lecz żeby go usprawnić i zabezpieczyć.

th@les ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.