Service Pack 3 a Vista Inspirat 2


(Cyba91) #1

Siemaneczko... :slight_smile:

Ostatnio zainstalowałem sobie Vista Inspirat 2 (to taka łatka zmieniająca styl xp na vista dla tych którzy nie wiedzą) i dziś chciałem sobie zainstalowac Service Pack 3 :slight_smile: stąd moje pytanie.. Czy jak zainstaluje SP 3 na vista Inspirat to czy nie bedzie jakichś nie spodziewanych problemów? :stuck_out_tongue:

mam już SP 2 jak coś :smiley:


(Marjaan) #2

A coś się psuje, że ten sp3 Ci potrzebny? Jeśli system jest stabilny, to zostaw jaki jest, bo jeszcze problemów sobie narobisz.

A i vista inspirant straci "wygląd" :stuck_out_tongue: bo większość zresetuje się do domyślnych ustawień windows, np. themy :stuck_out_tongue:


(Cyba91) #3

nie,nic się nie psuje,tak chce miec bo miec..no ale trudno :confused:


(Marjaan) #4

kolejna fanaberia, bo cyferka większa? Nie każdemu SP3 dał dobrego, były i problemy, skoro jest dobrze, to po co mieszać i narobić sobie [ostatecznie] problemów.


(matusia :)) #5

Nie polecam instalacji SP3... Przynajmnie narazie dopuki nie zostanie dopracowany... SP3 powoduje wiele niewyjaśnionych problemów/błedów, które wcześniej nie miały miejsca.


(SeBoLaS) #6

jak zainstalujesz sp3 to vista inspirat się posypie tzn ikonki będą pomieszane trochę z visty trochę z xp,dzieje się tak nawet jak robi się aktualizację systemu,ale nie ma z tym większego problemu bo vista inspirat daje się bez problemu odinstalować,więc jak coś się sypnie to wystarczy zrobi reinstal nakładki


(sosen86) #7

masz zainstalowany że to mówisz czy tylko gdzieś tam słyszałeś???

a co vista inspirat to najlepiej odinstaluj ją zainstaluj sp3 i zainstaluj jeszcze raz wtedy będzie wszystko OK


(Binio21a) #8

Ja zainstalowałem SP3 na system z vista inspirat 2 i wszystko jest ok, żadne ikonki się nie zmieniły. Co do SP3 to warto go instalować chociażby ze względu na bezpieczeństwo :slight_smile: