Service Pack 3 dla Windows xp

Witam! Słyszałem o Service Pack 3 dla Windows xp.Jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie podam strone.Lecz dziwi mnie to,że skoro tak dużo osób używa Windows xp to musi być dobry.To niby dlaczego robią co troche do niego poprawki:SP1,SP2.Do starszych Windowsów nie było,aż tylu poprawek.Przeważnie był tylko jeden Service Pack.Czy coś w tym rodzaju.

Nie słyszałem :slight_smile:

Chętnei zobacze źródło tej informacji :slight_smile:

No to podaj, czemu nie podałess od razu.

http://www.wiruszone.net/news.php?id=566 Strona z informacją o Service Pack 3 dla Windows xp warto przeczytać a tak ogólnie to ciekawa stronka ta co ją własnie wam podaje.Ja jestem na niej nawet zalogowany.Polecam.

No to bzdury słyszałeś. Nie ma SP3 do Win XP. :?

Ale ten Service Pack ma się dopiero pojawić :slight_smile:

Co i tak nie jest pewne…

http://www.softcoffee.net/ —To chyba oto chodzi :slight_smile:

Tak o to…tylko,że może się dopiero pojawić,ale ja myśle,że się wkrótce pojawi…nawet przed Longhortem.


Używaj funkcji zmień.

Mówisz o przyszłości. Longhorn wyjdzie w 2006 więc o czym tu dyskutować. Że sp3 wyjdzie to normalne. :?

jak to poprzednie windowsy miały po jednym service packu???

którys windows mial ich aż 4 i to nie był XP (2000 albo 98 )

2000 :slight_smile:

Przeciez Trzeba sie cieszyc z SP, przeciez to podnosi stopien bezpieczenstwa Windowsa i swiadczy o tym ze Ci z Microsoftu jednak cos robią :wink:

To tak jakby cieszyć się z kolejnej łaty na podartych spodniach.

Win98-----1poprawka 98SE-----ibyła jeszcze Servicepack dla win98SE

Sp3 będzie tylko kiedy… a może wcale nie wyjdzie ?

Warto poczytać TEN wątek.

No właśnie więc normalnie wyjdzie SP3.Ale np. do Win98 jest tylko jeden Service Pack.

Nieoficjalne dwa. ;]

Poczekamy zobaczymy :wink:

Ja trochę sram na microshity wolę LINUXA zająłem się distro SLACKWARE według mnie najlepsze 8)

Przypominam koledze ze obowiązuje tu kultura i takie zwroty prosże zostwić w domu a nie na forum :twisted: :twisted: :twisted:

Dobra dobra a co ■■■ć nie można :stuck_out_tongue: (bez obrazy)