Service pack 3 do xp

Nieoficjalny Service Pack 3

Serwis TheHotfix.net wydał nieoficjalny Service Pack 3 dla Windows XP. Pakiet zawiera kompletną kolekcję patchy, uaktualnień i hotfixów, które zostały wydane po premierze Service Pack 2.

Paczka instalacyjna Service Packa zajmuje 100 MB i wymaga wcześniejszej instalacji SP2. Ciekawostką jest dodanie Internet Explorera 7.0 (na dzień dzisiejszy wersji Beta 1), najnowszej wersji Windows Media Player (10.0, a w przyszłości 11.0) i Windows Media Center Update “Emerald”.

Jest to prawdopodobnie wersja tylko dla posiadaczy angielskojęzycznego Windows XP. Można ją pobrać za pomocą sieci BitTorrent, ściągając ten plik: http://www.thehotfix.net/XPSP3.zip.torrent

Źródło: Bink.nu

a nie wiesz czy na polskim windowsie xp pujdzie ten sp3 :?

własnie nie wiem, ale zacznę ściagac zaraz, jaknie to trzeba zmienić w rejestrze wartosci:

wejdź w :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Nls\Language

i zmień liczby przed instalką z 0415 na

“InstallLanguage”=“0409”

“Default”=“0409”

a po instalce spowrotem zmieniasz na 0415

za kazdym razem restartujesz kompa

Eee, do kitu, idea SP polega na tym iz zawiera on wszystkie poprawki dla golego systemu, a nie SP2, potem nieoficialny i jeszce hotfizy z windows update sie pewno znajda :stuck_out_tongue:

Tylko zanim cokolwiek, zrobić backup rejestru , bo będzie płacz i zgrzytanie zębów!

przeciez ta modyfikacja nie jest niebezpieczna :slight_smile:

doba zainstalowałem już service pack 3, jest tabilne nawet i nie ma problemów :slight_smile:

wam także polecam, tymbardziej że będziece mieli ie7 :smiley:

ja tam nie mam sp3 a mam ie7 i co ty na to to żeby zainstalować to nic nie trzeba grzebać w rejestrze ja tam wolę poczekać na sp3 pl jak wyjdzie nie będę się bawił w instalację xp jak mam vise :stuck_out_tongue:

Przy ręcznej wedycji rejestru (i nie tylko) - robi się backup

Bo później już nie ma odwrotu. A nie trwa to aż tak strasznie długo - jest to kwestia zapisania pliku…

ja tez miałem ie7 na xp sp2 :smiley:

ta…a co masz angielski system ??

jeżeli nie byłś beta testerem i na windowsie xp miałeś ie7 to to pyło przestępstwo a co do tego to windows visa jest po angielsku bo to jest beta 1 :stuck_out_tongue:

:x

a ty naspewno jestes beta testerem :smiley:

to to ja wiem, bo mój kolega miał vistę i juz jej nie ma :slight_smile:

a ja ściagne ale bete 2.

A widzisz teraz i tak legalnie uzywam ie7 beta1 bo jest w serbice pack 3 :smiley:

tak jestem beta testerem a co do tego czy ty legalnie używasz ie7 bo masz sp3 to sie z tobą nie zgodzę poniewarz te sp3 sciągłeś przez nielegalną sieć czyli z nielegalnej strony :stuck_out_tongue:

ale człowieku jak ściagne stery do neo przez p2p to też jest nielegal ??

ty sie zastanów co gadasz, jak ja bym był twórca nieoficjalnego service packa to tez nie musze umieszczac pliku na serverze bo najłatwiej jest puścic przez p2p, i to ty sie mylisz, a to przedpremierowe sp3 jest po to żeby testowac, jak bedzie ok, to zapewne na początku przyszłego roku bedzie oficjalna wersja, i to że cos ściagam z p2p to nie znaczy że to nielegal i daj sobie z takimi żeczami spokój, bo przez p2p sciagne także wszytsko co legalne,