Service pack 3 i gta4 uruchomienie gry

(Devilq3) #1

witam, nie mogę uruchomić gry gta4, ściągnąłem z internetu service pack 3 i zainstalowałem go podczas uruchamiania gry mam czarne okienko i żadnych

przesłanek co robić, jedyną rzeczą która mogę zrobić to po przez ctrl c zamknąć okienko, ale mi nie o to chodzi tylko o uruchomienie gry

pokazałbym obrazek ale nie wiem jak go tutaj wkleić

(hevet) #2

A Twój sprzęt spełnia wymagania gry?Napisz jaki masz.

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej?

Masz oryginalną grę?

(Devilq3) #3

amd sempron 3000+ 1,8Mhz

płyta: gigabyte ga-k8ne chipset nividia

ram 1gb

karta graficzna: radeon hd 4670 512mb

tak

(Cyba91) #4

nie wiem czy to wina servica pack.instalowałeś gre przed tym jak zainstalowałeś service pack 3?jak zależy Ci na grze to odinstaluj servie pack'a,przeleć się CCleaner po rejestrze i zainstaluj gre na nowo.do tego DirectX najnowszy,stery od grafy aktualne :slight_smile:

(Spectatorx) #5

Cyba91 , coś Ci się chyba pomyliło... gta 4 wymaga sp3 dla xp. Poza tym nieważne czy zainstalował sp3 przed czy po instalacji gry, najważniejsze, że sp3 w systemie zainstalowany jest i na systemie z tą poprawką wymaganą przez samą grę w/w tytuł nie uruchamia się.

jackspa7 , zainstaluj patcha do gry który niedawno się ukazał i zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. I nie jestem pewien, ale raczej masz za słaby procesor do tej gry i ramu mimo wszystko trochę przymało.

(eyeti) #6

Jak by nie było procesor masz za słaby...

Wymagania minimalne:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

* 1,5 GB RAM

* 16 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Wymagania zalecane:

* Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

* Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

* 2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

* 18 GB miejsca na dysku twardym

* nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

Więc chyba temat wyjaśniony...

Proc jest za słaby

(Cyba91) #7

wybierz gta 4 z listy

(Devilq3) #8

na tej stronie widnieje mi napis ze mój procesor jest za słaby,

chciałbym wykorzystać wszystkie możliwe sposoby aby uruchomić gta 4 na maksymalnych detalach,

co mogę zrobić?

jak wiecie kartę graficzną mam bardzo mocną

chciałbym też podkręcić procka ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać

(hevet) #9

Raczej nie,mocna to jest np. ta http://allegro.pl/item504703777_zotac_g ... nikow.html

Żeby uruchomić GTA 4 na maksymalnych ustawieniach to hmm.....to jeszcze nie ma takiego sprzętu.

(eyeti) #10

Żeby pograć w GTA IV na full detalach to trzeba kupić naprawdę mocny sprzęt za kwotę około 4,000 zł...

Smutne ale prawdziwe

(Pudzian123111) #11

żeby śmigało idealnie potrzeba Procka AMD Athlon 64 X2 6400+ AM2 BOX Grafikę Asus GeForce 9400 GT Silent 512MB DDR2 PCI-E BOX Ram Kingston DDR2 2x2048MB 800MHz CL6 BOX razem z płytą główna jakieś 2000zł