Service pack 3 i gta4 uruchomienie gry

witam, nie mogę uruchomić gry gta4, ściągnąłem z internetu service pack 3 i zainstalowałem go podczas uruchamiania gry mam czarne okienko i żadnych

przesłanek co robić, jedyną rzeczą która mogę zrobić to po przez ctrl c zamknąć okienko, ale mi nie o to chodzi tylko o uruchomienie gry

pokazałbym obrazek ale nie wiem jak go tutaj wkleić

A Twój sprzęt spełnia wymagania gry?Napisz jaki masz.

Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej?

Masz oryginalną grę?

amd sempron 3000+ 1,8Mhz

płyta: gigabyte ga-k8ne chipset nividia

ram 1gb

karta graficzna: radeon hd 4670 512mb

tak

nie wiem czy to wina servica pack.instalowałeś gre przed tym jak zainstalowałeś service pack 3?jak zależy Ci na grze to odinstaluj servie pack’a,przeleć się CCleaner po rejestrze i zainstaluj gre na nowo.do tego DirectX najnowszy,stery od grafy aktualne :slight_smile:

Cyba91 , coś Ci się chyba pomyliło… gta 4 wymaga sp3 dla xp. Poza tym nieważne czy zainstalował sp3 przed czy po instalacji gry, najważniejsze, że sp3 w systemie zainstalowany jest i na systemie z tą poprawką wymaganą przez samą grę w/w tytuł nie uruchamia się.

jackspa7 , zainstaluj patcha do gry który niedawno się ukazał i zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. I nie jestem pewien, ale raczej masz za słaby procesor do tej gry i ramu mimo wszystko trochę przymało.

Jak by nie było procesor masz za słaby…

Wymagania minimalne:


    * Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

    * Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

    * 1,5 GB RAM

    * 16 GB miejsca na dysku twardym

    * nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)



Wymagania zalecane:


    * Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

    * Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

    * 2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

    * 18 GB miejsca na dysku twardym

    * nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

Więc chyba temat wyjaśniony…

Proc jest za słaby

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

wybierz gta 4 z listy

na tej stronie widnieje mi napis ze mój procesor jest za słaby,

chciałbym wykorzystać wszystkie możliwe sposoby aby uruchomić gta 4 na maksymalnych detalach,

co mogę zrobić?

jak wiecie kartę graficzną mam bardzo mocną

chciałbym też podkręcić procka ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać

Raczej nie,mocna to jest np. ta http://allegro.pl/item504703777_zotac_g … nikow.html

Żeby uruchomić GTA 4 na maksymalnych ustawieniach to hmm…to jeszcze nie ma takiego sprzętu.

Żeby pograć w GTA IV na full detalach to trzeba kupić naprawdę mocny sprzęt za kwotę około 4,000 zł…

Smutne ale prawdziwe

żeby śmigało idealnie potrzeba Procka AMD Athlon 64 X2 6400+ AM2 BOX Grafikę Asus GeForce 9400 GT Silent 512MB DDR2 PCI-E BOX Ram Kingston DDR2 2x2048MB 800MHz CL6 BOX razem z płytą główna jakieś 2000zł