Service Pack 3 WinXP po polsku

Problemem jest zainstalować SP3 na polskiej wersji. Ale info można znaleźć w sieci. Gdy już się uporamy to pozostaje nam kwestia języka. Wpadłem na to przypadkowo. SP3 zainstalowałem gdy byłem zalogowany do systemu na swoje konto z funkcją Administratora (dodatkowe konto, nie domyślne). Po instalacji system częsciowo stał się anglojęzyczny. I wtedy usunąłem to konto, zalogowałem się jako administrator (to domyślne konto) i mam w pełni polskiego Windowsa z SP3 :slight_smile: Minusem było to, że straciłem wszelkie dane dotyczące poprzedniego konta (pulpit, ulubione itd), część programów musiałem przeinstalować. Do tego dorzuciłem Vista Inspirat 2 i mam XP-eka który wygląda jak Vista. Może ktoś udoskonali tą metodę, ponieważ ja zrobiłem to przypadkowo. Pozdrawiam

Po co tak kombinować ja uważam że lepiej poczekać do końca maja na oficjalną wersję SP3 PL zamiast zaśmiecać sobie kompa jakimiś wersjami RC i tracić czas na grzebanie w rejestrze.

A kiedy wyjdzie finalna wersja bo nie mogę się już doczekac

po polsku SP3 wyjdzie w 3 dekadzie maja.

"Najpierw, 21 kwietnia, trafi on do dostawców OEM (np. producentów komputerów) oraz subskrybentów TechNet i sieci MSDN. W drugiej kolejności, 29 kwietnia, Service Pack 3 zostanie umieszczony w serwisach: Windows Update, Microsoft Update i Centrum pobierania Microsoft. W systemie automatycznych aktualizacji Service Pack 3 pojawi się 10 czerwca. "

Moja porada ma służyć użytkownikom, którzy już zainstalowali SP3 i “drażnią” ich trochę angielskie polecenia