Service Pack 3 WinXP po polsku


(Krzysztof Kurak) #1

Problemem jest zainstalować SP3 na polskiej wersji. Ale info można znaleźć w sieci. Gdy już się uporamy to pozostaje nam kwestia języka. Wpadłem na to przypadkowo. SP3 zainstalowałem gdy byłem zalogowany do systemu na swoje konto z funkcją Administratora (dodatkowe konto, nie domyślne). Po instalacji system częsciowo stał się anglojęzyczny. I wtedy usunąłem to konto, zalogowałem się jako administrator (to domyślne konto) i mam w pełni polskiego Windowsa z SP3 :slight_smile: Minusem było to, że straciłem wszelkie dane dotyczące poprzedniego konta (pulpit, ulubione itd), część programów musiałem przeinstalować. Do tego dorzuciłem Vista Inspirat 2 i mam XP-eka który wygląda jak Vista. Może ktoś udoskonali tą metodę, ponieważ ja zrobiłem to przypadkowo. Pozdrawiam


(P Slesinski) #2

Po co tak kombinować ja uważam że lepiej poczekać do końca maja na oficjalną wersję SP3 PL zamiast zaśmiecać sobie kompa jakimiś wersjami RC i tracić czas na grzebanie w rejestrze.


(Kytof1) #3

A kiedy wyjdzie finalna wersja bo nie mogę się już doczekac


(P Slesinski) #4

po polsku SP3 wyjdzie w 3 dekadzie maja.


(Tekken12) #5
"Najpierw, 21 kwietnia, trafi on do dostawców OEM (np. producentów komputerów) oraz subskrybentów TechNet i sieci MSDN. W drugiej kolejności, 29 kwietnia, Service Pack 3 zostanie umieszczony w serwisach: Windows Update, Microsoft Update i Centrum pobierania Microsoft. W systemie automatycznych aktualizacji Service Pack 3 pojawi się 10 czerwca. "

(Krzysztof Kurak) #6

Moja porada ma służyć użytkownikom, którzy już zainstalowali SP3 i "drażnią" ich trochę angielskie polecenia