Service Pack 3

Witam

Mam zainstalowany WinXP SP2. Do systemu - aby zmienic wyglad zainstalowalem Vista Inspirant 2.

Czy po sciagnieciu aktualizacji Service Pack 3 moga wystapic jakies problemy systemowe?

Slyszalem też zeby się wstrzymac z instalacja SP3 , gdyz nie jest podobno dopracowany i zawiera błędy, a przeciętny uzytkownik jest poprostu szczurem doświadczalnym Microsoftu - Czy to prawda?

Dzięki

SP3 jest już dopracowany , nie będą wprowadzane do niego już żadne zmiany , jak coś się przez niego zepsuje to wydadzą nową poprwakę . Problemy systemowe raczej nie powinny występować .

Dzięki. No to jestem spokojniejszy - nie chcialbym formatowac kompa.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj.JNJN

na niektórych kompach pponoć coś nie tak chodzi ale to jak zawsze po wydaniu spków :slight_smile: instaluj jak co to odinstalujesz :slight_smile:

Zanim zainstalujesz SP3, zrób sobie punkt przywracania systemu, a jeszcze lepiej (będziesz miał 100% pewność, że nic się nie stanie) obraz partycji systemowej. Jak coś nie będzie działać - przywacasz (lepsze niż odinstalowanie przez Dodaj/Usuń programy) i jest ok. Szczerze mówiąc, to osobiście myślę, że nic nie powinno się stać. Microsoft zaleca instalację Service Packów przez Microsoft Update - robią jakieś skanowanie systemu, dobierają odpowiednią wersję poprawek, aby w jak największym stopniu wyeliminować błędy i konflikty, itp. Na pewno lepsze to, niż instalacja z obrazu .ISO (no chyba, że nie masz Internetu na tym kompie). Nie wiem jak to jest z nielegalnym Windows, ale ja mam legala i mi poszło :smiley: Żadnych problemów nie ma, a korzystam z SP3 już parę miesięcy.

A przy okazji, ja do zmiany wyglądu Xp używam WindowBlinds - nie modyfikuje systemowych plików i wygląda bardzo dobrze.