Service Pack dla Windows Vista i Office

Witam,

Nie wiedziałem, jaki dział wybrać, bo właściwy dla tego pytania (tj. „Oprogramowanie”) już nie istnieje. Nie mam problemu z żadnym oprogramowaniem, więc najbliższy wydaje mi się dział o systemach, chociaż to też ma się jak pięść do oka.

Przechodząc do sedna sprawy: czy dla Office 2007 można zainstalować SP2 bez instalacji SP1 i, analogicznie – jak z Windows Vista? Wiem, że SP2 jeszcze (oficjalnie) nie został opublikowany, czekam na oficjalne wydanie, ale dla oszczędności czasu pytam już teraz.

Dziękuję za odpowiedzi.

W Viście aby zainstalować SP2 trzeba mieć najpierw zainstalowany (zintegrowany) SP1.

hevet, dzięki. A co sądzisz o integracji za pomocą vLite? Czy może lepiej zrobić to innym sposobem? I jak zintegrować SP z Office?

SP2 dla Visty to tylko zbiór poprawek wydanych od premiery SP1 i SP2 nie zawiera SP1.

Co do integracji przez VLite to nawet dobry pomysł.

Pozdrawiam

Jak na razie nie ma możliwości integracji SP2 w vLite.Znalazłem inny sposób,trochę czasochłonny ale mi się udało.

Poczytaj

Raczej można tak zainstalować nie powinno być z tym żadnych problemów choć w Office 2003 wymagało najpierw sp1 :smiley: .

A tu masz link do sp 2

http://www.microsoft.com/downloads/deta … b49b4ab6e5