Service Pack2 komputer długo się włącza

Witam,dziś zainstalowałem SP2 i teraz komputer długo mi się włącza tzn długo się uruchamiają programy przy starcie takie jak antywirus,kalendarzyk.Po za tym po jakimś czasie od uruchomienia komputera przestają reagować na wywoływanie niektóre programy takie jak firefox,thunderbird,all player,nie uruchamiają się,a zaraz po starcie kompa wszystko jest ok.Proszę o pomoc

Po pierwsze logi z HijackThis i Silentrunners.

uruchom defragmentatora :slight_smile:

To jest definitywnie nie sprawa defragmentacji rolkass :).

Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

i w podglądzie zdarzeń jest dużo błędów m.in.

Protokół TCP/IP osiągnął limit zabezpieczeń ustalony dla liczby równoczesnych prób połączeń TCP.

Model DCOM odebrał błąd „Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia. ” podczas próby uruchomienia usługi wuauserv z argumentami „” w celu uruchomienia serwera

Serwer nie mógł utworzyć powiązania do transportu \Device\NetBT_Tcpip_

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi dmserver.

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi SharedAccess.

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi ShellHWDetection.

Nie można uruchomić usługi Przeglądarka komputera z powodu następującego błędu:

Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi Browser.

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na odpowiedź transakcji z usługi BITS.

Po odznaczaj nie które programy aby nie uruchamiały sie przy starcie windy

komp jest czysty tylko ten Service Pack coś broi

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 22:14

mam tylko niezbędne programy przy starcie ustawione

a co masz ustawione przy starcie

antywirusa i kalendarzyk xp

Złączono Posta : 19.05.2007 (Sob) 13:43

usunąłem SP2 i problemy znikły,ale czemu nie mogę mieć go zainstalowanego??