Services.exe błąd aplikacji

Prosilbym bardzo o pomoc…Zawsze po zaladowaniu systemu pojawia mi sie bląd:

services.exe-Bład aplikacji

Instrukcja spod “0x010066f1” odwołuje sie do pamięci pod adresem “0x01075bd6”

Pamięć nie może być “read”.

Kliknij przycisk OK,aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk anuluj,aby rozpocząć debugowanie programu

Po naciśnieciu OK lub anuluj wyskakuje komunikat,ze mam 60 sekund i komputer sie resetuje.

P.S.Kilka dni temu prosilem was o pomoc(zawieszal sie system) po pzrobieni kompletnego scan discu i oczyszczeniu dysku problem pojawia sie sporadycznie.Dziekuje za pomoc,a jesli ktos ma jakis pomysl jak rozwiązać ten problem to prosze o pomoc.Pozdrawiam i z gory dziękuje

A może jakieś szkodniki zagościły na kompie - sprawdzałeś.Wrzuć loga,poczytaj dział Bezpieczeństwo i logi HJ.

np

TU

Daj log z Hijacka oraz w awaryjnym opróżnij TEMP

:-k

to może być Sasser

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry65395

Dlatego może wklej Loga HijackThis

Prosze oto log z Hijacka:

Log jest czysty ale nie za dużo Av napisz z którego korzystasz i zostaw tylko jednego mozliwe ze one powodują problemy :?

W logu czysto.

Czy zrobiłeś to co napisał Gutek :?

Jeżeli nie to wchodzisz do awaryjnego i Start => Uruchom => wpisz %temp% => Zostaniesz przeniesiony do katalogu TEMP, zaznacz wszystko co tam jest i usuń. Jak coś nie będzie chciało się usunąć to jest skuteczniejszy sposób na opróżnienie. Oto on: Start => Uruchom => wpisz cmd => Wydaj polecenie

oczywiście tam gdzie nazwa twojego konta to wpisujesz nazwe swojego :?

Możesz od razu zrobić tym drugim sposobem :slight_smile:

Możesz przeskanować komputer programem Ewido po update :slight_smile:

OK to ja zrobie jak mowiliście i zaraz sie odezwe

Złączono Posta : 24.05.2006 (Sro) 17:45

Usunąłem wszystkie pliki z folderu Temp bylo tego okolo 2500 ale problem występuje nadal. Dodam tylko,ze przy stracie na czarnym tle w lewym gornym roku mam komunikat

Nieprawidłowy plik z BOOT.INI

Rozruch z C:/windows/

czy to może miec jakiś zwiazek?

Antywirusa uzywam McAfee a wpisy innych w Hijack nie wiem skąd sie wzięły,kiedys ich używalem ale dawno zostały odinstalowane :-/ :frowning:

Napraw plik boot.ini.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=5820

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … k+boot+ini

Dziwnie bo w procesach masz jescze procesy od AntiVirentKit Internet Security , więc usuń go najpierw i wklej loga i powiem co trzeba usunąć ze śmieci.

Tylko nie wiem jak te wpisy usunąc bo folderu G DATA w prgram files nie ma.Log teraz wygląda inaczej jest wiecej wpisow…wkleje

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Pozdrawiam Gutek2222

Na początek usuń:

O23 - Service: AVK Service (AVKService) - Unknown owner - C:\Program Files\G DATA\AntiVirenKit InternetSecurity\AVK\AVKService.exe

O23 - Service: Strażnik AVK (AVKWCtl) - Unknown owner - C:\Program Files\G DATA\AntiVirenKit InternetSecurity\AVK\AVKWCtl.exe 

O23 - Service: NOD32 Kernel Service (NOD32krn) - Unknown owner - C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe (file missing)

O23 - Service: Panda Process Protection Service (PavPrSrv) - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe (file missing)

Oprócz tego masz w systemie jescze: :arrow: Kaspersky Anti-Hacker :arrow: McAfee Internet Security Rozumiem ze z nich korzystasz. Masz strasznie zawalonu autostart odzancza co nie potrzebne w :

Start-uruchom-msconfig

Ale ja naprawde nie wiem gdzie to usunąc w program files nie ma śladow po tych anty wirusach.Mam usunąc wpisy z Hijack?

Tak.Dodatkowo Przeczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które mozna bezpiecznie usunąć

Jezeli nie ma folderów, to napisz dokładnie z czego korzystasz a reszte wpisów się usunie.

Poprostu nieche ci wskazać do usunięcia coś czego używasz :slight_smile:

OK, uzyłem jv16 PowerTools i log w hijack wyglada teraz tak:

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 10:44:21, on 05/25/2006

Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

Running processes:

C:\windows\System32\smss.exe

C:\windows\SYSTEM32\winlogon.exe

C:\windows\system32\services.exe

C:\windows\system32\lsass.exe

C:\windows\system32\svchost.exe

C:\windows\System32\svchost.exe

C:\windows\system32\spoolsv.exe

C:\windows\Explorer.EXE

C:\windows\System32\Ati2evxx.exe

c:\program files\mcafee.com\agent\mcdetect.exe

c:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\mctskshd.exe

C:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\McAgent.exe

c:\PROGRA~1\mcafee.com\vso\mcvsrte.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXE

c:\PROGRA~1\mcafee.com\vso\mcvsshld.exe

c:\progra~1\mcafee.com\vso\mcvsescn.exe

C:\windows\System32\svchost.exe

C:\windows\System32\UAService7.exe

c:\PROGRA~1\mcafee.com\vso\mcshield.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\Documents and Settings\klient\Moje dokumenty\HijackThis.exe

O4 - HKLM…\Run: [MCUpdateExe] C:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\McUpdate.exe

O4 - HKLM…\Run: [MCAgentExe] c:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\McAgent.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - Unknown owner - C:\windows\System32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: McAfee WSC Integration (McDetect.exe) - McAfee, Inc - c:\program files\mcafee.com\agent\mcdetect.exe

O23 - Service: McAfee.com McShield (McShield) - Unknown owner - c:\PROGRA~1\mcafee.com\vso\mcshield.exe

O23 - Service: McAfee Task Scheduler (McTskshd.exe) - McAfee, Inc - c:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\mctskshd.exe

O23 - Service: McAfee SecurityCenter Update Manager (mcupdmgr.exe) - McAfee, Inc - C:\PROGRA~1\McAfee.com\Agent\mcupdmgr.exe

O23 - Service: McAfee.com VirusScan Online Realtime Engine (MCVSRte) - McAfee, Inc - c:\PROGRA~1\mcafee.com\vso\mcvsrte.exe

O23 - Service: SecuROM User Access Service (V7) (UserAccess7) - Unknown owner - C:\windows\System32\UAService7.exe

Problem niestety wygląda dalej tak samo błąd wyskakuje przy każdym uruchomieniu systemu :frowning:

Log jest czysty :slight_smile: