Services.exe - jak go przywrócić

Witam mam problem a mianowicie nie wiem w jaki sposób ale cos usunęło mi plik services.exe z folderu c:\WINNT\system32\ w jaki sposób moge go odzyskac?? wiem tylko że mozna ten plik odzyskac przez konsole odzyskiwania ale nie bardzo się orientuję jaką komende dać aby system przywrócil mi ten plik Posiadam system Windows 2000 Pro

a na dodatek przed uruchomieniem systemu pokazuje mi sie okienko o następującej tresci:

Prosze o w miare szybka pomoc poniewaz jestem w tej chwili na kafejce i nie zostalo mi wiele czasu

Dziękuje i pozdrawiam

co do tego okienka to start->uruchom i wpisujesz shutdown -a

ale to okienko mi się pokazuje jeszcze przed pokazaniem sie okna logowania i przez to nie mogę sie dostac do systemu ;(

rozumiem więc że nic nie mozesz zrobic?

od kiedy to masz?/ jak komputer dzialal przed bledem? (okienka, informacje itp.)

ood dzisiaj od ok. godz 15 żadnych okienek ani bledow przedtem

zobacz http://forum.idg.pl/index.php?setskin=1 … opic=57598

niestety to nic nie pomoglo

a nie mozesz wejsc do trybu awaryjnego?

moge wejsc ale w trybie awaryjnym pojawia mi sie to samo

mam nadzieje ze to pomoze -> http://support.microsoft.com/kb/315105/pl

możesz przez konsolę odzyskiwania wyłączyć te usługi(jeśli one są przyczyną); wejdż jak do instalacji, na pierwszym ekranie wybierz konsolę odzyskiwania, wpisz numer systemu(zazwyczaj 1), enter, jescze raz enter, jeśli nie masz hasła i wpisz

listsvc

i enter - konsola wyświetli ci listę usług i sterowników, po rozpoznaniu

właściwych wpisz

disable - i po spacji nazwę usługi (np dla usługi terminalu będzie to prawdopodobnie termservice, dla Net Ware będzie to w nazwie itd.)

i enter

wyjście z konsoli exit i enter

gdybyś jednak chciał skopiować services.exe to najpierw wpisz

ren i po spacji scieżkę do services.exe i nową nazwę np. services.old

(ren - rename - zmień nazwę)

potem polecenie expand i ścieżkę do pliku na płytce(jest w i386, services.ex_ i gdzie ma skopiować (system32?)\services.exe

przykładowa ścieżka (xp!)

C:\windows\system32\services.exe

Scieżki również oddzielone spacją

wątpię jednak, by była to wina zepsutego services.exe