Servis Pack do Xp

jaki jest najnowszy Servis pack pod Xp o skad go sciagnac

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=795&t=35

Service Pack 2 jest najnowszy, chciaż (według mnie) niekoniecznie najlepszy :?

oki dzieki sedecznie :slight_smile:

Możesz tez zamówic !

Tam opisano co i jak

Ja już do domu dostałem płytke i to za darmo. !!

Lepiej za pare groszy kupić CD z SP2 z jakimś czasopismem,często po sciągnięciu go z netu są błędy lub problemy przy instalacji lub po.

I jak ktoś ma wolne łącze to ściągnąć 266 MB to troche trwa i efekt niepewny.

Po co kupować jak Microsoft ci go prześle za darmo. :roll:

Tyż racja tylko nie wiadomo kiedy przyślą, a jak już trzeba.

To trzeba kupić. Choc wydaje mi się że nikt aż takiej potrzeby aby zainstalować SP2 nie ma. Szczególnie że sp wyszło już dość dawno. :smiley:

Ja czekałem tak ze dwa tygodnie… :smiley: :smiley:

I musze powiedzieć ze ten przysłąny z Microsoftu chodzi mi dobrze a ten z internetu mial problemy… !!

Pozdrawiam

Nie jest to też całkowicie dobry sposób zrobiłem tak i nie jestem z tego zadowolony po zistalowaniu sp2 i urochomieniu internetu złapałem blastera pomimo że miałem już łatkę na to paskudztwo czytając posty innych użytkowników nie złważyłem by ktoś miał ten sam problem :slight_smile: może to tylko przypadek

Ja maiłem podobny przypadek na Sp-2 … łapłem róznego badziewia przy wyłaczonej zaporze (niejako na włąsne życzenie)

tak ze zainstalowanie tylko Sp-2 to jescze nie wszystko trza zainstalowac pełą ochrone kompa . I wtey w miarę spokojnie mozna smerfowac po Internecie

,Pozdro

Najlepszy - najlepsze uaktualnienia :lol:

Mam Go i nie narzekam … :roll:

był kiedyś topic na forum na temat service packa 2. Było w nim napisane jak zrobić aby SP2 instalował sie od razu przy instalacji windowsa. Pisze tutaj bo nie moge go znaleźć

Tu masz opis jak to zrobić

:arrow: http://xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html

dzieki 8)

można połączyć normalny Windows XP z SP2 za pomocą programu nLite :wink:

Ja mam inną taktykę.

Instaluję Windows XP SP1a, a następnie uruchamiam SP2 z drugiej partycji.

Wgrywa się bez problemu.

Po tym wgrywam sterowniki, a po sterownikach program AV (antywirusowy) oraz PF (Personal Firewall)… oczywiście zaporę dodaną do Windows XP SP2 wyłączam za pomocą XP Antispy (nigdy nie miałem zaufania do zabezpieczeń Microsoftu).

W tym momencie mam pewność, że wszystko jest oki i dopiero po wyżej wymienionych czynnościach właczam neta :wink:

Tylko to trochę bez sensu bo masz pełno niepotrzebnych plików w kompie dzięki osobnej instalacji Sp2. :?