Serwer Counter Strike GO - jak zrestartować?

Stawiam serwer Counter Strike Global Offensiwe i po wprowadzeniu pewnych zmian nie wiem jak go zrestartować?

W konsoli serwera wpisz “quit”, lub w grze wpisz w konsoli hasło do rcon serwera

rcon_password HASŁO

a następnie wpisz

rcon quit

 

Chyba, że serwer masz na pukawce lub podobnym hostingu, wtedy z panelu na stronie powinna być opcja restaru serwera.

Jestem początkujący i stawiam serwer u siebie na kompie na Windows 10 chce się nauczyć administracji, Gdzie znajduje się konsola serwera?

W głównym folderze serwera będzie plik srcds.exe, on jest konsolą serwera i tam możesz zarządzać serwerem. Zresztą restart serwera to po prostu wyłączenie jego aplikacji i uruchomienie jej jeszcze raz.

Ew. zamiast “quit” możesz użyć polecenia “_restart” (razem z tą podłogą).

 

Tylko do parametrów startowych pliku srcds.exe musisz dodać -console

Utwórz skrót do pliku srcds.exe, a następnie na utworzony skrót naciśnij PPM -> Właściwości -> w polu Element docelowy napisz na końcu (za cudzysłowem, po spacji) -console.

Zrobiłem tak jak powiedziałeś, i chyba coś zadziało bo kursor przeskoczył do nowej linii. Przesyłam screena

https://zapodaj.net/4c09e7862c482.png.html

 

Dobra już się domyśliłem. Link do programu musi być w jednej linii z “_restart” lub quit

BTW. mój błąd.

Samo -console nie wystarczy, żeby uruchomić konsole. Trzeba jeszcze dopisać przynajmniej jedną komendę:

-game csgo.

 

Cała linia startowa powinna być taka:

Miejsca na adresy IP musisz zastąpić swoim adresem.

W miejsce X (ostatnia pozycja) wstawiasz swój klucz autoryzacyjny Steam, który bierzesz stąd: http://steamcommunity.com/dev/managegameservers

 

To, co Tobie się uruchomiło, to nie jest konsola serwera, tylko zwykły wiersz poleceń Windowsa.

 

Tyle że ja mam dynamiczne IP, ale najwyżej nie będę wyłączał komputera na przykładowo 7 dni albo będę zmieniał w linii poleceń. Za resztę dzięki wielkie.

 

Ale jest tylko jedna mapa de_dust2 a co z resztą

Mapę będziesz mógł zmienić przez konsolę. DD2 jest mapą startową, jakaś musi być załadowana przy starcie serwera.

Jak już postawie serwer to jak go podpiąć pod grę, żebym przykładowo uruchamiał serwer plikiem EXE

Mam pytanie czy mógłby ktoś napisać mi krok po kroku jak to się robi bo nie jestem zbytnio ogarnięty jeśli chodzi o świat komputerowy