Serwer do sharingu plików

Szukam najlepszego serwera do udostępniania plików typu rapidshare itp. Jednak bez ograniczeń ponieważ jak wiadomo z rapida pliki znikają chyba po miesiącu jeśli nie ma się konta premium i tak samo ściąga się z prędkością do 30kb/s bez premium. Ktoś mógłby jakiś polecić?

Z chomikuj nie znikają pliki. Na prywatny użytek sprawdza się też skydrive.

Serwery typu rapidshare, egofiles, hellshare i inne są używane, ponieważ pobieranie z nich to zyski dla firmy (konta premium) oraz bonusy dla wrzucających pliki.

Ale żeby ściągnąć z chomika też trzeba płacić za plik powyżej 1mb. Chcę żeby plik był na serwerze przez chociaż pół roku i można go było ściągać bez ograniczeń prędkości, same w sobie będą miały max 35-40mb

Więc skydrive się sprawdzi. Upload i download jest bez ograniczeń (testowałem na łączu 100Mbit i ograniczeniem okazało się być łącze, a nie usługa), a na chomiku konto 50MB jest za darmo. Chyba że użytkownicy “nabiją” ci transfer za pobieranie twoich wstawek lub pobieranie ich przez twoje konto, ale od innego użytkownika. Ja w ten sposób zyskałem kilkanaście GB transferu.

A bez logowania, zakładania konta itp. zarówno dla wrzucającego i ściągającego? Chcę prosto i łatwo udostępniać dokumenty, pliki mp3 do odsłuchu, które inni będą ściągać.

Mediafire, jeżeli będziesz co jakiś czas korzystał z konta to pliki nie znikną, transfery są całkiem przyzwoite, jedyne ograniczenie to max 200MB na plik.