Serwer na 4 osoby

Witam mam problem chce zrobić serwer na 4 osoby bez lagów mam neostrade 512 i co byście polecili wgrać poustawiać żeby jak najlepiej nie było lagów

GRA TO COUNTER-STRIKE 1.6

ściągnij program hamachi, tworzy on wirtualną sieć tak jak by to było połączenie kablem, wszystkie kompy widzą się w otoczeniu sieciowym i można także korzystać z udostępniania,

jak go zainstalujesz to stworzysz sieć wtedy tylko podasz tym gościom hasło i login i oni się muszą do niej zalogować

np tutaj jest do pobrania

daniel10 ja cie nie rozumiem do czego jest ten program ??

na wszystkich 4 kompach instalujesz ten program, na swoim tworzysz sieć ( wpisujesz login i hasło własne) wtedy na pozostałych dajesz podłącz do istniejącej sieci i wpisujesz login i hasło swojej sieci, wtedy te 4 kompy widzisz w otoczeniu sieciowym tak jakby były połączone kablen w Lan

forum

Przy pomocy programu Hamachi, możemy utworzyć pomiędzy dwoma lub więcej komputerami, mini sieć wymiany plikĂłw. Połaczenie jest zabezpieczane przez niepowołanym dostępem.


Program jest prosty i zarazem bardzo szybki. Nie zawiera żadnych dodatkĂłw typu spyware/adware.

zainstaluj ten program i zakapujesz o co chodzi bo sam nie wiem jak to opisać logicznie

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 19:53

najprościej dzięki temu programowi jesteś w sieci lan, w otoczeniu sieciowym możesz przeglądać i kopiować udostępnine zasoby i oczywiście grać

daniel10 TO nie serwer LAN tylko na Internet chce z każdym grac

sory ale chyba to źle zrozumiałem:[

To robisz New Game , Ustawiasz różne opcje…I potem w konsoli wpisujesz sv_lan 0 i oni mogą wejść :slight_smile:

H@ker: Najlepiej nic nie ustawiaj i zostaw wszystko tak jak jest w standardzie tylko podaj zew. ip zajomym i już

proste robisz serwer na 4 graczy lub wiecej i dajesz haslo a potem muwisz je tym z kim chcerz grac