Serwer na darmowym shell'u

Witam. Założyłem konto na bshellz.net. Ta strona oferuje darmowego shella. Windows operacyjny to Linux. Chciałbym wiedzieć jak odpalić serwer do gry GTA SA Multi Player i jakie będzie IP tego serwera. Proszę o pomoc.

Padłem :smiley: :smiley: :smiley:

A teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, czy na Linuksie można odpalić GTA?

Konto shellowe polega zaś na tym, że masz dostęp do powłoki i możesz uruchamiać tam oprogramowanie, które jest zainstalowane na serwerze. Raczej nie możesz instalować własnego. Te konta nie służą do stawiania serwerów gier (pomijając już fakt, że to nie ten system operacyjny).

Przeczytałeś w ogóle informacje na stronie tego hostingu?

Nie GTA tylko serwer GTA. Widać ,że nigdy go nie robiłeś…

Można wgrywać. Wiem ,bo inni mają wgrane.

jak wiesz to po co się pytasz ale somekind , mówi że nie można nic swojego dogrywać tylko używać oprogramowania które już jest tam zainstalowane

pepek1995 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.