Serwer pod sklep internetowy

Witam.

Proszę Was o poradę.

Obceny mój serwer to pakiet MyHost 15000 z domeny.pl, przez trzy miesiące miałem go 1zł, a teraz muszę zapłacić 230zł - i tu pojawia się moje pytanie: czy przedłużyć tę usuługę, czy są lepsze serwery patrząc na cena/jakość pod początkujący sklep internetowy? Pozdrawiam.

Jeżeli wszystko jest OK, to jak bym został…

Pozdrawiam :wink:

xtion , ile miesięcznie (około) potrzebowałeś transferu? ile zajmujesz miejsca na serwerze?

tak naprawdę nie wiem, bo serwer wykupiłem w maju, a firma długo robiła stronę, więc nie zdążyłem przetestować

Jeżeli wydajność jest dobra to możesz pozostać chociaż 230 zł to dużo…

Jeżeli znasz angielski to Bluehost.com. Ze sobie pozwolę zacytować:

Uciekaj z firmy domeny.pl , oto garść opini.

jeśli nie domeny to jaki polski hosting polecacie, który będzie lepszy i tańszy od tego co mam??

Osobiście to zamierzałem się przenieś na ten z moimi stronami, ostatecznie zostałem na obecnym…chyba z lenistwa (wszystko by trzeba poprzegrywać na nowy, podpinać domeny) :wink:

czy macie więc jakieś konkretne propozycje? czy zostać w domeny.pl

Chyba zapomnieliście o czym jest ten temat :wink:

Proponuje http://linuxpl.com jeśli nie potrzebne Ci aż tak dużo miejsca i transferu w2gb będzie w sam raz, sam mam tam dwa serwery i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług. Jeśli potrzebna Ci taka sama lub lepsza konfiguracja w niższej cenie to chyba musisz szukać zagranicznych hostingów.

Cała dyskusja na temat propozycji przedstawionej przez usera Góral105 została przesunięta do śmietnika.

Pówód: usługa świadczona niezgodnie z prawem przez osobę nieletnią.