[SERWER] Pytania?

Witam! Chcę obie w niedługim czasie kupić własny serwer i mam kilka pytań:

  1. Czy serwer musi być włączony przez cały czas? Bo wiem, żeby strona była wyświetlana przez innych musi byc, ale nie da sie jakoś tego “ominąć”, może są jakieś sposoby, bo to jest duze zużycie energii?

  2. Czy konfiguracja jest prosta, oraz czy obciąża system internetu?

dobre, naprawdę dobre :lol: niby jak by to miało działać :-k

że co :shock:

Pytanie jest tak postawione, że prawidłową odpowiedzią na nie jest odpowiedź NIE.

Jednak jeśli chcesz aby był dostęp do tego co znajduje się na serwerze, serwer musi być włączony.

I nie da się tego ominąć.

OK, to jakie jest zużycie energii gdy chodzi przez cały rok i nie spali się ? Przeciez gdyby telewizor chodził przez cały rok, to … :o lol

Masz rację… spali się.

Dlatego właśnie wszystkie strony (polskie i zagraniczne) są dostępne tylko w godzinach od 8 do 16 :lol:

Przez resztę czasu serwery stygną…

Dzięki strumienianin, twoja odpowiedz jest naprawdę wyczerpująca :]

To jakie jest to zużycie energii? Takie jak przy normalnym komputerze?

To już zależy od serwera…

No ja chcę kupić taki przeiętny to chyba nie będzie oszczędzał :confused:

jestescie wszyscy *****i niemacie zielonego pojecia ahahaha wszystkie polskie strony od 6 do 16 omg co za ****** na tym forum…

[Procek] licz się ze słownictwem - nie wiem czy zauważyłeś ironię w postach - naucz się czytać ze zrozumieniem, a później pisz swoje przemyślenia. Skoro to forum jest… - to wiedz, że nikt nikogo tu nie trzyma na siłę.

Proponuję również zapoznać się z regulaminem i stosować się do zasad dobrego wychowania i odnoszenia się do innych