Serwer RPC jest niedostępny przy starcie

Cześć, mam spory problem. 

Sytuacja wygląda następująco: 

Komputer z Windows 7 przez półtora roku działał jak należy, zero problemów. 

Zdecydowałam się przenieść go do innego mieszkania, podłączam, wszystko super, śmiga. 

Na następny dzień - włączam, pojawia się napis Zapraszamy! i nagle ekran lodowania (wcześniej nigdy go nie było) i komunikat: Serwer RPC jest niedostępny. Klikam ok, mam ikonkę z moją nazwą użytkownika, każe wpisać hasło - nigdy go nie miałam. Klikam strzałkę - znowu komunikat. Biorę inny użytkownik,  wpisuje \Nazwa nic, próbuję \nazwa_komputera\nazwa_użytkownika nic (znalazłam gdzieś w internecie). Ponieważ nie znalazłam żadnej informacji, nie mogłam wejść w ryb awaryjny - zrobiłam format C i wgrałam na nowo Windowsa. Pierwszy dzień działa, drugi to samo - RPC niedostępny. Mówię - może coś z tą płytą, w końcu ma swoje lata. Pożyczyłam od chłopaka płytę (oryginalny oczywiście), znowu przeinstalowałam i znowu to samo. Dwa razy się włączył, trzeci nie. Dodam, że komputer po chwili się restartuje i tak ciągle, nie mogę go nawet wyłączyć. Robiąc przywracanie systemu wszystko działa, dwa dni później - błąd. 

Gdzie może być problem? Czy może to mieć coś wspólnego ze zmianą ‘pobytu’ komputera? Inny jest monitor, inny modem z internetem… Strzelam ;-) 

Bardzo proszę o pomoc! 

Hej,

 

Na początek przetestowałbym pamięć RAM programem MemTest (http://www.memtest86.com/) oraz sprawdził stan dysku programem CrystalDiskInfo (http://crystalmark.info/software/CrystalDiskInfo/index-e.html) i wrzucił screena z okna programu.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

… z naciskiem na dysk.

Tak wypadł dysk: 

Bez tytułu.pngBez tytułu.png

Hej,

 

Dysk sprawy, w dobrej kondycji. Aczkolwiek wypadałoby wymienić kabel sygnałowy SATA, być może on powoduje błędy i stąd zapisy w parametrze C7. Teraz czas na test pamięci RAM.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus