SERWER w cs.1.6

witam zrobiłem sobie serwa w cs i jak sie łącze z nim to wyskakuje VALVE validation rejected i nie połączy mnie co żle zrobiłem

?? licze na pomoc i pozdrawiam

Grę masz oryginalną? Wpisałem “VALVE validation rejected” w google i zobacz co wyskoczyło KLIK. Przeczytałem wiadomości z kilku pierwszych linków i wiem jak rozwiązać problem. Zrób tak samo :lol:

Google nie gryzie.

Steam czy Non Steam?

Dedykowany?

Opisz sposób w który robisz niby ten serwer.

no wchodzę w folder tam gdzie jest zainstalowany cs i robię tylko jak już poustawiam nie wiem czy dobrze to własnie zamiast conter strike pisze condition zero

ok juz dziala a teraz jak zrobić żebym miał adma pod litera p

skąd mam śćiągnąć jakiegoś moda czy coś żeby mieć to menu z booku

??

Wgraj AMX Mod X. Tutaj masz instrukcję.

:arrow: AMX mod X - instalacja i dodawanie adminów

ok wgrane a teraz jeszcze jedno czemu tylko j moge być na tym serwie a inni nie mogą go wyszukać ??

Może masz wewnętrzne IP? A jeśli nie to gdy już postawisz serwer i na niego wejdziesz to wpisz sv_lan 0, a następnie sv_restart 1.

ip mam zewnętrzne bo mam radiówke

zauważyłem jeszcze że koło serwa nie pisze counter strike tylko condition zero co to może być ?

Ja mam radiowe połączenie i nie ma zewnętrznego IP.Aby go mieć muszę napisać podanie o przydzielenie mi ip zewnętrznego co oczywiście wiąże się z opłatą :slight_smile:

Ale z tego co wiem to chyba jedyny powód dla ,którego Cię nie widać.

Mam ten sam problem :slight_smile:

172.17.1.4:27015 jak znajdziesz ten serwer w sieci to gratki :smiley: Tak właśnie działa przy braku zewnętrznego IP.

Ja tam wbijam i normalnie gram ,a ludzie z zewnątrz tego nawet nie widzą :confused:

Pozdrawiam.

P.S. To serw założony przeze mnie

ok dżięki za odpowiedzi pozdrawiam