Serwer WWW na windowsie XP i UniformServerze, Problem

Witajcie, otóż mam taki problem, postawiłem sobie na Windowsie XP serwer WWW używając do tego Uniform Servera w wersji 4.2 (serwer ma już chyba z rok) miałem tam dotychczas trzy witryny, jedna HTML, dwie php + sql. Kilka dni temu postawiłem tam kolejne trzy i pojawił się problem.

Serwer działa przez kilka godzin dobrze a po jakimś czasie jak będę chciał wejść na którąkolwiek stronkę tam postawioną to pojawia mi się np. w Firefoxie taki komunikat:

"Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem."

Serwer działa normalnie, ponieważ łączę się z nim przez pulpit zdalny…

Pojawia się na jego pulpicie informacja typu wysyłaj/nie wysyłaj, wystąpił problem z aplikacją Apache HTTP server.

Zaktualizować UniformServer?? Czy ten problem jest innej natury technicznej??

Dodam, że przez rok nie było takiego problemu ani błędów…

Ja na twoim miejscu przeinstalowałbym program. Polecam Krasnal Server jest to kompleksowy zestaw, bez żadnych problemów działa PHP jak i MySQL. A najbardziej polecam Ubuntu z Apache, sam mam taki serwer i działa znakomicie.