Serwer wydruku jaki kupić?

Witam,
Wszystkich chciałbym zrobić sobie z drukarki drukarkę śmieciową ale nie chcę ciągnąć kabla i chciałbym kupić sobie serwer wydruku. Ważne aby miał moduł wifi. Jaki polecacie na rynku w dobrej cenie?

Jaką masz obecnie drukarkę? Jakąś bardzo zaawansowaną? Ogarnięta drukarka z wbudowanym wifi to koszt niewiele większy, niż podstawowe serwery wydruku wifi (TP-Link TL-WPS510U pewnie z 230zł kosztuje). Należy też dodać, że serwery wydruku tego typu potrafią powodować więcej problemów, niż warta zabawa.

A jakie problemy masz na myśli? Z tym modelem co piszesz ,też czytałem że są problemy. Moja drukarka to Brother HL-3040CN .

Przecież ta drukarka ma kartę sieciową. Żeby nie ciągnąć kabla - wystarczy dołożyć Acces Pointa …

Czemu tak kombinujesz? Jak napisał @Veers masz tam przecież port ETHERNET, możesz to zrobić na kilka sposobów:
Najtańszy AP, czy nawet jakiś stary router, który podłączy się w trybie klienta do sieci wifi. Pewnie za 30-50zł kupisz. Tu masz pierwszy lepszy przykład z brzegu: 20zł ( http://allegro.pl/ap-tplink-tl-wa500g-zasilacz-i7180796383.html ). Konfigurujesz urządzenie, żeby łączyło się do Twojej sieci wifi. Potem wpinasz kablem (ethernet) drukarkę, która dostanie adres z DHCP. Dla pewności możesz najpierw skonfigurować drukarkę podłączając bezpośrednio do routera. W instrukcji zobaczysz jaką kombinacją klawiszy na drukarke wydrukować bierzące ustawienia (jaki adres dostała drukarka). Warto też dodać drukarkę (na routerze) do rezewacji adresu IP.
Druga opcja, to możesz puścić to po kablach prądowych (jak drukarka i domowy router/switch jest na tym samym obwodzie prądowym - na tym samym liczniku). Dowolny zestaw powerline, typu TP-Link TL-PA4010