Serwery Allegro nie wytrzymały - nieudana sprzedaż telefonu za 1zł

Czy można liczyć na rzetelną kontrofensywę redakcji po słynnym artykule ?

Mam na myśli wywiad z twórcą “promocji” a i ciepłe słowa pracownika Allegro, czemu ich genialny portal tak szybko się wysypał, byłyby bardzo krzepiące dla naszej społeczności :slight_smile:

Zgrałeś się ze mną z tym tematem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Niezłe oszustwo allegro,zwykły przekręt .Ale oni stosują takie praktyki że powinien sie za to wziąć jakiś UOKIK czy ktoś od monopolu.BTW olx chyba też jest allegro.

Ta aukcja to była ściema :wink: Jedna wielka reklama, a teraz podstawione osoby będą pisać w necie, że im się udało lub widzieli aukcje ale akurat strona im padła.

Marketingowcy dali przykład doskonałej reklamy.

Coś tak myślę, że nawet smartfony w pełnej cenie, które teraz “sprzedają” się znakomicie po 2-3 dniach ich “zainteresowanie” spadnie do minimum.

OLX ≠ Allegro

Pisz wolniej bo nie trafiasz w literki :stuck_out_tongue:

nie moge sie doczekać jakiejś uczciwej konkurencji dla tych kombinatorów z allegro.

To wątpię, żebyś się doczekał, monopol cięzko przegonic :stuck_out_tongue:

może jakieś ebay czy inne coś sie przyjmie z czasem ,bo te allegro ostro przegina.Powinno sie w nich ładować kary antymonopolowe.

To było OSZUSTWO.

Zacząłem oglądać sklep Honora https://allegro.pl/uzytkownik/SmA_Honor?order=m ok. godziny 11.58 dosłownie chwilę potem serwer padł - najpierw pojawił się komunikat z telewizorem coś poszło nie tak, to nie twoja wina, potem pojawiła się jakiś grafika z Indianinem. Ciągle odświeżałem stronę i żadnych telefonów za 1 zł nie było. ok 12.12 strona allegro zaczęła działać.

Ja podstawiony nie jestem, ale miałem możliwość kliknięcia w kup teraz jak Honor 7c był za 1 zł, ale po tym miałem już piękny komunikat z “500” w podtytule. Na złość kliknięcie zakupowe nie zostało zapisane w panelu zakupowym w ustawieniach konta, także … brawo Allegore.

OLX niedawno wprowadził opłaty za wystawianie elektroniki na swoim portalu, więc trzeba będzie wrócić do Gumtree.

PS: https://allegro.pl/uzytkownik/49444071/oceny

1 polubienie

Największy zgrzyt to możliwość kupna przed 12:00. Reszta była do przewidzenia.

Przecież oczywiste było że to nie wypali, teraz dokładniej widać że to był przekręt. Niestety powiedzą tylko że serwery zostały przeciążone ale marketing zdążył zrobić swoje, teraz będą wszyscy o nich gadać więc i wykresy urosną.

Zapłacili Ci pisanie, że była możliwość kupna… ile ? :stuck_out_tongue:

849 zł

Najlepsze, że czas końca oferty/aukcji zgadza się z czasem kiedy serwery Allegro odzyskały sprawność. Jak pisało się o przekręcie na portalach, gdzie grupa Allegro ma jakiś udział to usuwali komentarz i blokowali IP. :smiley:

Ciekawe ile osób wniesie sprzeciw że przez tę awarię ich śledzone aukcje, trafił szlak / ktoś je przebił, bo zarządzający ZNÓW nie przewidzieli co się stanie z takim ruchem sieciowym.

No i zrobili sobie “promocję”

53,8% kupujących poleca tego sprzedającego”

Pfff :joy:

image

1 polubienie

Swoją drogą długo się utrzymali “Użytkownik jest na Allegro od 1 miesiąca”.

1 polubienie

Czytałeś te komentarze ? Głównie ludzie marudzą, że strona zdechła… a to już nie wina tego sprzedawcy (chyba, że dogadał się z alledrogo).