Serwery - darmowe, płatne który najlepszy dla www i forum?

Witam. Jestem w fazie produkcji strony www ale powoli zastanawiam się gdzie ją postawić. Interesują mnie serwery z obsługą PHP+MySQL.

Jakie serwery są najlepsze wg was i jakie byście mi polecili? W grę wchodzą główne serwery płatne aczkolwiek leżeli są dobre serwery darmowe z obsługą PHP i MySQL i dobrym transferem etc to możecie coś zaproponować. Jeżeli chodzi o płatne serwery, w grę wchodzą serwery serwery tanie. Na serwerze chciałbym postawić także forum. Szukałem dużo na googlach ale jest tego tylko, że nie mogę się zdecydować. Wy się znacie więc wypowiedzcie się na ten temat. Jakie serwery polecacie?

zdefiniuj co to dla Ciebie jest tani serwer :wink: rozumiem, że nie chodzi raczej o serwer dedykowany, a o wirtualny?

tani = dobry ? :smiley: różnie to bywa

wejdź sobie na jakiś ranking serwerów

np

http://www.top-hostings.com

warto najpierw zastanowić się nad parametrami jakie Ci interesują a potem wybrać ten najlepszy cenowo i jakościowo a nie na odwrót

na hostingu nie ma co oszczędzać bo jak kupisz jakiś chłam to strona może czsto być niedostępna to z powodu awarii serwera, a to przez przeciązenie łącza itp…

webd.pl jest tani i bardzo dobry

tani = prawda

dobry= … ?

tutaj bym polemizował…

zdarzają się zwiechy że strona godzinami nawet nie działa,a kilkuminutowe przestoje to normalka

dziwne ze webd nie udostępnia swojego forum zeby użytkownicy zamieszczali swoje uwagi itp

boją się krytyki?? :twisted:

cal.pl jest moim zdaniem bardzo dobry.

A ja korzystam z usług webd.pl od grudnia 2006 i ani razu nie miałem problemu z serwerem.

Jedynym minusem jest powolny phpMyAdmin. :slight_smile:

Pozdro

Jeżeli chcesz tani do dobry serwer to skorzystaj z usług webd.pl .

P.S.

A jeżeli chcesz serwer z PHP+MySQL ya free to polecam 60free.ovh.org