Serwery na pliki


(Patricko) #1

Witam.

Poszukuje jakiegoś dobrego serwera na pliki. Nie chodzi mi tutaj o płatne. Ponieważ na moim brakuje już miejsca, a z neostrady również mój zapełniłem. Czy są takiego serwery, na które mogę wrzucać pliki i zależy mi na linkach bezpośrednich do nich, no i mieć pewność, że nie zamkną mi szybko tego serwera.

Z góry dziękuje za pomoc i propozycje.


(adam9870) #2

Może zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77466

Poza tym może możnaby założyć konto na jakimś serwerze co oferuje sporo miejsca (z tego co wiem to Lycos całkiem sporo oferuje) i potem wrzucać na niego pliki. Tylko, że wtedy trzebaby było linki samemu robić np:

members.lycos.co.uk/konto/plik.exe :roll:


(system) #3

http://www.badongo.com

http://rapidshare.de

Polecam zwłaszcza te 2 ostatnie. Raczej bardzo długo nie usuwa się plików z tych serwów. Ale też zależy chyba od rangi pliku, a raczej od tego jak często jest ściągany :D.


(Patricko) #4

To linki mogę sobie sam zrobić przecież. To już nie jest problem.

Tylko Lycos usuwa konta, jeśli używamy go tylko do przechowywania plików. Poza tym znam ten temat wyżej. Myślałem, że znacie jakieś takiego serwery właśnie pod to.

adrian17 znam te serwy i nie chodzi mi o nie. Chodzi mi o to, żeby były linki bezpośrednie do plików. Mam nadzieje, że wiesz co to takiego :slight_smile:


(system) #5

Lycos niestety jest już na to odporny... To znaczu usuwa konta, które służą tylko po to żeby na nie wrzucać pliki. Mojemu kumplowi usunął, a miał założone 8 kont :roll:

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 12:34

Aha, no to rozumiem o co ci chodzi, ale raczej najprostsza metdoa to założyć sobie jakiś serv, ale Lycos jak zresztą sam pisałeś ( ja też ) do tego się nie nadaje. ohv.org ma dość dobry transfer... Zawsze możesz zianwestować w jakiś serwer. Znajdziesz już 1GB za 30zł rocznie w promocj :D.

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 12:35

Ni ełsyszałem o takcih...


(Szuman) #6

jeśli jesteś gotów wyłożyć pięć stów rocznie, to możesz wykupić sobie nielimitowane konto hostingowe w firmie whad.pl - za 500 zł netto/rok nie limitują ani przestrzeni na dysku, ani też transferu. W takiej sytuacji dobrze jest znależć kilka osób chętnych i zrzucić się na taki serwer.


(Meteo17) #7

może edysk 25mb miejsca za free ma pliki. http://www.edysk.pl


(Cdapl) #8

Godny polecenia jest darmowy serwis hostingowy http://www.odsiebie.com, można tam wrzucać pliki do 100mb zarówno grafike (tworzy miniaturki) jak i filmy czy mp3 (wyświetlanie streemowe: http://odsiebie.com/pokaz/187---31fe.html (moja wrzutka :))

Bardzo stabilnie i sympatycznie ;]