Serwery na strone www

Od Pewnego czasu szukam Serwera na moją nową stronę. Ciekawą ofertą było OVH i 1and1 ale coś mi nie pasuje. Wogóle chciałem sie zarejstrować w ovh ale weryfikacja danych itd troche mnie zdenerwowała gdyż mieszkam w Angli. Jeszcze Do nie dawna miałem hosting na m-host.pl ale pewnego dnia znikneli z sieci i tak skączyła sie moja przygoda.

Moja wielka prośba do was o jakiś namiar na w miare dobry i stabilny chosting.

Potrzebuje ok 500mb pojemności, transfer w miare przyzwoity, baza danych najlepiej DUŻA, obsługa php w safe mode off, Brak reklam i co najwarzniejsze możliwość Podpięcia włąsnej domeny.

Wiem ze wymagam dużo jeżeli szukam darmowego serwera ale jak na razie musze sprawdzić strone. zanim kupie serwer

PS: mogą być zagraniczne serwery ale koniecznie z możliwością podpięcia włąsnej domeny.

Z góry dzieki wszystkim za pomoc Pozdrawiam

Polecam własny domowy serwer. Śmiesznie tanie rozwiązanie a możliwości technicznych multum.

wada takiego rozwiązania jest niska przepustowość łącza

Zależy jeszcze kto jakie ma łącze. Zresztą do testowania strony wystarczy połączenie przez LAN. A co do uploadu na internet to zawsze można się ugadać z dostawcą neta.

Możesz spróbować na www.webd.pl - co prawda nie są bezpłatne ale możesz wykupić abonament miesięczny za kilka zł. Jak Ci będzie odpowiadał to przedłużysz jak nie to strata niezbyt kosztowna.

z płatnych jednocześnie tanich usług hostingowych polecam http://www.lh.pl mam 2 stronki + domeny i nie narzekam. W przeciągu 2 lat nie zdarzyły się żadne problemy z funkcjonowaniem.

Jeśli chcesz mieć konkretny serwer to wydaj te parę groszy i wykup coś konkretnego , z tańszej półki to : proste (bardzo dobry)