[Serwery] Quake 1 [Quake World]

Witam,

Nie jestem pewien czy ktoś jeszcze gra :oops: w tą grę, ale jesli sie znajdzie chociaż 1 osoba, który by mogła mi podać jeszcze działające serwery na tą grę - a by popykać w multiplay.

Pozdrawiam i z góry dzięki…

Czołem!

Też ostatnio szukałem serwerów żeby zobaczyć czy jeszcze potrafię strzelać do celu :slight_smile: ale te których używałem kiedyś nie działają albo zapomniałem jak ich używać. Myślę że mało kto pamięta o QW1.

Szkoda szoda, moze znajdzie sie ktoś jeszcze kto odpowie na moje pytanie :lol:

// Pozdrawiam

Witam,

Chciałbym zaprosić wszystkich na Forum gdzie można zareklamować swój lub jakiś zaprzyjaźniony serwer.

O nas:

Naszym głównym celem jest to ze chcemy zaistnieć na polskiej scenie gier multiplayer. Jesteśmy dobrym serwisem.Na razie pierwszym celem jest to ze chcemy rozwinąć forum w którym jest sporo do pisania, dlatego zapraszam Bardzo serdecznie, wszyscy są mile widziani. Chcemy zostać siecią popularnym serwisem gdzie możesz sobie zareklamować serwer, ponieważ mało jest takich serwisów.

Forum:

Jesteśmy nowi, więc na pewno większości z was pomyśli sobie że nie warto pisać na naszym forum bo jest nowe, puste itp. Lecz inne fora też kiedyś musiały zacząć i były puste, a teraz? są to najlepsze fora w Polsce. Dlatego zapraszam was i nie przejmujcie się że jest mało postów czy userów bo to normalka przy nowych forach. Jeżeli brakuje Ci jakiegoś działu żeby napisać posty to napisz na forum, wszystkie propozycje są brane pod uwagę. FORUM na razie posiada darmową domenę ale gdy się rozwinie zakupimy domenę pl.