Serwery w cod 2 nie aktualizują się

Witam … Dziś odżyła moja miłość do COD2 :lol: i postanowiłem sobie pograć przez neta … Wchodzę w multiplayer 'a aktualizuj serwery i nic … zaktualizowałem grę (wgrałem patch v 1.3 ) I ciągle nic …

Co mogę zrobić żeby były jakiekolwiek serwery ?? Dawniej wyszukiwało je bezproblemowo grałem wręcz nałogowo :slight_smile: a teraz lipa All seeing eye nie wchodzi w grę gdyż już mi się skończyło (na MOHPA :smiley: )

to spróbuj przez xfire wyszukać serwer i dołączyć.A tak to sprawdź czy firewall nie blokuje cod często tak jest np. ten z xp.

no właśnie w zaporze XP ustawiłem żeby nie blokowało COD 2

Na razie próbuję z GameSpy Arcade … może przez niego się połączę ,

a innego firewalla nie masz ? w każdym razie zobacz czy sobie dałeś na internet a nie na lokalne częsty błąd :slight_smile:

ziomek5 za kogo Ty mnie masz ?? Na 100% dałem na internet i żadnego Firewalla nie mam !!

A za kogo mam mieć :mrgreen: są i tacy,że zapomną to przestawić.

To próbuj przez xfire .

stworzyłem konto ale nie chce się zalogować … ;/ Będę próbował dalej :wink:

schowek02ln5.jpg

Czy masz oby ustawione wyszukiwanie na : Internet i ISDN ? Może masz ustawione na LAN ?

Ewentualnie możesz łączyć się tak : jeżeli masz IP serwera , włączasz grę a następnie przechodzisz do konsoli (tyldą , pod ESC) i wpisujesz :

/connect (tutaj jest IP)

Enter . Powinno cię połączyć .

tylko jak Ip nie ma to co mu to da.

to samo chciałem zasugerować ale widzisz niby jest to ok.Więc nie mam już pojęcia co niby innego może blokować.

Jeśli chcesz grać na niskich pingach to graj na polskich serwerach.

Spis polskich serwerów COD 2 masz tutaj: http://serwery.callofduty.pl/serwery-cod2.html

Tam sa podane IP serwerów.

A co do spisu serwerów w grze to sprawdź jak masz ustawione filtry serwerów.