Serwery Windows - ASP.NET

Szukając w internecie serwerów Windows z ASP.NET 2 (+ .NET Framework 3.5) trafiałem na różne ich rodzaje. Przeglądając wiele ofert, trafiałem na dobre serwery(ilość(miejsce, bazy, etc.) była proporcjonalna do ceny) i te gorsze(50MB , bez ASP.NET(tylko ASP), bez baz za 200zł?!). Tych gorszych było więcej. Trafiłem na kilka wartych uwagi serwerów, m.in. amm.pl(a fuj! 14 dni i się zraziłem pomocą techniczną i dziurawością serwera), m6.net, bizhostnet.com. amm.pl odpada. m6.net ma IMHO bardzo dobrą ofertę. ~120zł za rozsądne parametry. bizhostnet.com jest troszkę za drogi. Pojawia się pytanie, czy znacie jakieś inne dobre serwery z parametrami podobnymi do pakietu NetStarter z m6.net(MUSI być możliwość założenia 2 stron(różnych))? Czy mieliście doczynienia z m6.net? Jak działają strony na serwerach w Teksasie w Polsce(jak jest z dostępnością stron)?

Drugie pytanie, jak jest z przelewami(PayPal) do zagranicznych firm hostingowych? Jakie są prowizje(czy w ogóle są)?

sprawdź ofertę http://www.hostedwindows.pl

ja podczas pisania projektu dyplomowego korzystałem z darmowego konta i nie było przez pól roku żadnej usterki

Próbowałem, nie chciał mi działać(nie wiem dlaczego). Za mały jak dla mnie. Co najmniej 1GB.

pliki kopiujesz do katalogu wwwroot

premium masz 4 gb

Kurcze, chyba nie myślisz, że kopiowałem do innego katalogu?

Premium jest jedną z mniej opłacalnych ofert jakie widziałem, BARDZO drogo. Już bym wolał na home.pl wykupić(chociaż tam też tanio nie jest).

standard masz juz 1 gb a problemy z uruchomieniem moga byc spowodowane plikiem web.config, poszukaj w faq co tam musi byc wlaczone a co wylaczone

jesli dobrze pamietam musi byc wylaczone debugowanie

Robiłem co tam było napisane ale nie działało. Na amm.pl zadziałało od razu(to samo zmieniłem).

Nie polecaj mi HostedWindows.pl bo tam jest BARDZO drogo.