Serwery z Allegro

Witam. Mam zamiar otowrzyć moją nową stronę, lecz nie chcę zaczynać na darmówkach lub tych za SMS. Zainteresowała mnie a oferta: http://www.allegro.pl/item539613596_hos … a_rok.html

Serwer 2GB, 33GB transferu i domena .pl. Po prostu bajka, lecz chyba w dosłownym znaczeniu…

Gdzie tu jest haczyk? Nie nie mały serwer i domena .pl jedynie 40zł za rok, bo na jakiej stronie hostingowej są takie ceny? Może i niektóre takie serwery tyle kosztują, ale przecież domeny, a w szczególności .pl są bardzo drogie.

Czy wysyłając dokładnie taką sumkę rzeczywiście otrzymam serwer i dowolną domenę na cały rok? Tylko co jak minie ten rok? Cena wzrośnie do kilkuset złotych, czy może ponownie wystarczy kupić na tej aukcji, lub kogoś innego?

Zakładając stronę chcę mieć pewność że warto… Pisałem do tej firmy, lecz jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi.

Proszę o jakieś dokładne i szczere informacje, bez żadnych wkrętów. Czy warto na czymś takim zakładać stronę?

Nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie ta kusząca domena!

Pozdrawiam

Domena zazwyczaj na początek za symboliczną złotówkę.

Później ( za rok ) odnowienia domeny kosztuje w granicach 100 zł. Serwer też będziesz musiał od nowa zapłacić.