Serwis gwarancyjny marki HP w Poznaniu

Witam

Niestety mój laptop HP kupiony kilka miesięcy temu musi odwiedzić serwis. Jest na gwarancji producenta.

Czy w Poznaniu lub okolicach jest autoryzowany serwis HP?

Czy jedyny sposób na naprawę sprzętu w ramach gwarancji to wysyłka door to door?

Pytanie do osób które korzystały z serwisu HP. Długie mają terminy napraw?

PS: mam nadzieję że pytanie zamieściłem w dobrym dziale.

Mi jak padł lapek HP to przez infolinię zgłosiłem “szkodę” dzień później kurier odebrał sprzęt i oddał mi go dwa dni później. Sprzęt trafił do ich autoryzowanego serwisu w Bydgoszczy.

Dzięki. Czyli wychodzi na to, że tylko door to door.

U mnie gdy padł laptop kazali włączyć autodiagnostykę, która wykazała że padła kość RAM. Zapytał się mnie serwisant czy wymienię sam. Powiedziałem mu że żaden problem 2 dni później nowa kość była zamontowana w laptopie. Po starą przyjechał kurier (gdy po niego zadzwoniłem)

Nie chciałem tego robić przez sklep który mi poradził, że kontakt z serwisem HP będzie szybszy i tak się stało. Z obsługi i szybkości byłem bardzo zadowolony. W lapku wymieniali mi płytę główna.

Zgadza się. Mi mówili w sklepie że trzy tygodnie. :o Właśnie kurier zabrał laptopa do Bydgoszczy. Ma być z powrotem naprawiony na początku przyszłego tygodnia. :wink: Zobaczymy.

Dodane 07.06.2013 (Pt) 18:32

Laptop jest już z powrotem. Wszystko na 5+. =D> Ekspress :smiley: