Serwis IPhone 3G

(Kamilb6) #1

Poszukuje serwisu IPhona 3G gdyż kupiłem go na aukcji Allegro, po odebraniu go okazało się że są białe linie na ekranie...

(boczi) #2

Najpierw zwróć towar jak zostałeś oszukany lub to zgłoś do Allegro

(Kamilb6) #3

Heh tak wyszło że nie mogę się z nim skontaktować, a ta usterka nie jest duża...

Normalnie wszystko widać tylko są 3 białe linie pionowe.

EDIT

Może to coś w sofcie? mam 1.1.4

(klopas) #4

to nie soft a koleś cię oszukał... musiałbyś zmienić LCD a to najdroższa część w tym fonie :stuck_out_tongue:

(SolelyRose*) #5

ale kosztowna. Walcz na allegro o swoje prawa =P~

(system) #6

Jestes pewien, że to 3G? Bo ja jestem 100% pewien, że nei bo ma soft 1.1.4, do 3G nie da rady wgrac 1.1.4 :wink: . Tak wiec masz starsza wersje.

Co do zmiany softu - mozesz sprobowac, tylko wgraj zmodyfikowany (odblokowany, aktywowany z Cydia i Installer'em). Moze to dziwne, ale w tym telefonie - rstore pomaga na wiele przypadkow, np brak reakcji na dotyk :wink:

Sprobowac nie zaszkodzi

(Kamilb6) #7

Tak mam IPhona 3G jestem pewny i mam soft 1.1.4 dlatego że był to model demonstracyjny a jeszcze nie było softu 2.0

(system) #8

Kto Cie tak skrzywdzil? :smiley:

2.0 Bylo robione specjalnei dla iPhone 3G i nie bylo czegos takiego jak wersja demonstracyjna ^^,

W takim razie jaki masz kolor teleonu? ;> Tylna klapka :]

Probowales zmienic oprogramowanie na odblokowane 2.0.1?

(Kamilb6) #9

Wersja demonstracyjna tzn taka która była w sklepie na wystawie, kumano? :twisted:

(system) #10

Ale odpowiedz an pytanie jaki masz kolor iPhone'a ^^,

A wiesz, że nawet w tych Twoich rzekomych wersjach demonstracyjnych w iP 3G byl soft 2.0? Bo zostal on specjalnie tworzony na premiere nowego iPhone'a i to on wprowadzil najwiecej zmian, i TYLKO z takim softem one sa rozprowadzane, NIE MA i NIE BYŁO opcji zainstalowanie fw w wersji nizszej niz 2.0 na iP 3G, nawet Apple tego nie dokonało =P~ . Wszystko dlatego, ze jest zmieniony baseband i wersja modemu...

"Siedze" w iPhone'ie od poczatku premiery pierwszego wydania, wiec wybacz, ale mam wieksze pojecie niz Ty :roll:

Wiec? Jaki kolor ma tylna obudowa w w Twoim iPhonie? ;>

(Kamilb6) #11

Srebrna "klapka", na dole czarne, przód też czarny.

P.S To dlaczego ludzie wgrywają soft 2.0 do swoich IPhonów 3G?

(system) #12

I wszstko na ten temat :wink: . Masz iPhone'a pierwszej generacji... iPhone'y 3G tylna czesc maja cala czarna - wersja 8GB i 16GB, oraz biala - tylko z wersja 16GB.

do iPhone'ow 3G nie musza wgrywac softu 2.0 bo on jest tam od nowosci...

Natomiast do iP pierwszej generacji wgrywaja - bo po prostu updatuja sobie fw na nowsze (tak jak ja).

Nowe fw mozesz wgrac do starego iPhone'a, ale starego softu nie wgrasz juz do iPhone'a 3G...

(Kamilb6) #13

To jest ta aukcja:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... &indexURL=

(system) #14

No to kolo zrobil Cie w balona :wink: . Bo nie bylo nawet czegos takiego jak telefon demonstracyjny :roll: . Tak wiec wybacz, ale jest to iPhone pierwszej generacji (nie 3G) - koles zarobil po prostu na Twojej nie wiedzy...

I Tak btw do iPhone'a 3G nie ma w komplecie stacji dokujacej - trzeba ja dokupic :wink:

(Krolik) #15

ZAPRASZAMY