Serwis IPhone 3G

Poszukuje serwisu IPhona 3G gdyż kupiłem go na aukcji Allegro, po odebraniu go okazało się że są białe linie na ekranie…

Najpierw zwróć towar jak zostałeś oszukany lub to zgłoś do Allegro

Heh tak wyszło że nie mogę się z nim skontaktować, a ta usterka nie jest duża…

Normalnie wszystko widać tylko są 3 białe linie pionowe.

EDIT

Może to coś w sofcie? mam 1.1.4

to nie soft a koleś cię oszukał… musiałbyś zmienić LCD a to najdroższa część w tym fonie :stuck_out_tongue:

ale kosztowna. Walcz na allegro o swoje prawa =P~

Jestes pewien, że to 3G? Bo ja jestem 100% pewien, że nei bo ma soft 1.1.4, do 3G nie da rady wgrac 1.1.4 :wink: . Tak wiec masz starsza wersje.

Co do zmiany softu - mozesz sprobowac, tylko wgraj zmodyfikowany (odblokowany, aktywowany z Cydia i Installer’em). Moze to dziwne, ale w tym telefonie - rstore pomaga na wiele przypadkow, np brak reakcji na dotyk :wink:

Sprobowac nie zaszkodzi

Tak mam IPhona 3G jestem pewny i mam soft 1.1.4 dlatego że był to model demonstracyjny a jeszcze nie było softu 2.0

Kto Cie tak skrzywdzil? :smiley:

2.0 Bylo robione specjalnei dla iPhone 3G i nie bylo czegos takiego jak wersja demonstracyjna ^^,

W takim razie jaki masz kolor teleonu? ;> Tylna klapka :]

Probowales zmienic oprogramowanie na odblokowane 2.0.1?

Wersja demonstracyjna tzn taka która była w sklepie na wystawie, kumano? :twisted:

Ale odpowiedz an pytanie jaki masz kolor iPhone’a ^^,

A wiesz, że nawet w tych Twoich rzekomych wersjach demonstracyjnych w iP 3G byl soft 2.0? Bo zostal on specjalnie tworzony na premiere nowego iPhone’a i to on wprowadzil najwiecej zmian, i TYLKO z takim softem one sa rozprowadzane, NIE MA i NIE BYŁO opcji zainstalowanie fw w wersji nizszej niz 2.0 na iP 3G, nawet Apple tego nie dokonało =P~ . Wszystko dlatego, ze jest zmieniony baseband i wersja modemu…

“Siedze” w iPhone’ie od poczatku premiery pierwszego wydania, wiec wybacz, ale mam wieksze pojecie niz Ty :roll:

Wiec? Jaki kolor ma tylna obudowa w w Twoim iPhonie? ;>

Srebrna “klapka”, na dole czarne, przód też czarny.

P.S To dlaczego ludzie wgrywają soft 2.0 do swoich IPhonów 3G?

I wszstko na ten temat :wink: . Masz iPhone’a pierwszej generacji… iPhone’y 3G tylna czesc maja cala czarna - wersja 8GB i 16GB, oraz biala - tylko z wersja 16GB.

do iPhone’ow 3G nie musza wgrywac softu 2.0 bo on jest tam od nowosci…

Natomiast do iP pierwszej generacji wgrywaja - bo po prostu updatuja sobie fw na nowsze (tak jak ja).

Nowe fw mozesz wgrac do starego iPhone’a, ale starego softu nie wgrasz juz do iPhone’a 3G…

To jest ta aukcja:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … &indexURL=

No to kolo zrobil Cie w balona :wink: . Bo nie bylo nawet czegos takiego jak telefon demonstracyjny :roll: . Tak wiec wybacz, ale jest to iPhone pierwszej generacji (nie 3G) - koles zarobil po prostu na Twojej nie wiedzy…

I Tak btw do iPhone’a 3G nie ma w komplecie stacji dokujacej - trzeba ja dokupic :wink:

http://www.serwis-iphone.com.pl

ZAPRASZAMY