Serwis marki OCZ gdzie oddać?

Witam zepsuł mi się zasilacz marki OCZ który jest na gwarancji mieszkam w Łodzi i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę go oddać w celu naprawy. Dodam jeszcze że do sklepu go nie oddam bo był kupiony w Rzeszowie przez Allegro.

Jeżeli nie masz gwarancji “door to door” to najprawdopodobniej będziesz musiał skontaktować się sprzedawcą z allegro od którego kupiłeś zasilacz i odesłać mu go.

Jeżeli uległ uszkodzeniu do 24 miesięcy od daty zakupu, to możesz skorzystać z reklamacji w formie “niezgodności towaru z umową”, a nie z gwarancji producenta. Koszt przesyłki w obie strony spoczywa wtedy na sprzedawcy (jeżeli uzna reklamację). Wybór należy do Ciebie. Ostrzegam cię że “niezgodność towaru z umową” to droga przez mękę w polskich warunkach. Ostatnio reklamowałem w ten sposób dysk kupiony na allegro. Sprzedawca upierał się że dostałem od niego gwarancję (ja sądzę że jej nie było) a do tego zgubiłem gdzieś paragon. Skończyło się na tym że prawie dwa tygodnie próbował mnie zbywać mailami. W końcu mnie wkurzył i napisałem ze przekazuję dalej sprawę do rzecznika praw konsumenta w łodzi. Po dwóch dniach bez uprzedzenia przysłał mi wymieniony dysk.