Serwis myhpf , czy na prawdę na tym można zarobić?

(Mateusz 931) #1

Witam! natknąłem się na stronę internetową

http://www.myhpf.co.uk/

Po rejestracji dostajemy “własne yahoo” , dzięki temu za każde wyszukiwanie czegoś w internecie nalicza nam licznik. Za jedno wyszukiwanie niby jest 0,01 funta . Co Wy o tym myślicie ? Czy to działa ? Już odkryłem to parę dni temu, lecz codziennie mi zabiera dużo wyszukiwań. Ktoś w tym siedzi ?

(Poniaatowski) #2

Dla mnie to generalnie ściema… I lepiej iść na ulotki i w jeden dzień zarobić 60 zł, niż siedzieć codziennie 12h i nie dosyć, że nie dostaniesz tyle kasy to za prąd kasy przyjdzie Ci ileś razy więcej…

(Kaka') #3

destroy ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Michalpod) #4

Ja korzystam i jestem zadowolony :smiley: !Tu wszystko jest wyjaśnione:http://www.freewebs.com/myhpf/polski.htm

(Mateusz 931) #5

Dostałeś jakąś wypłatę ?

(Michalpod) #6

Korzystam dopiero od kilku dni i mam 1,88£ a wypłata jest od 20£ ale to podobno wiarygodna firma i wypłaca bezproblemowo (współpracują z yahoo). Jak wypłacą dam znać. Spróbować nic nie kosztuje a i tak wszyscy korzystamy z wyszukiwarek. Rejestracja:

http://www.myhpf.co.uk/apply001.asp?Friend=122553

(Mateusz 931) #7

Oj co mi z twojej rejestracji , ja mam już 5 funtów ,ale nie wiem czy Warto jak mi nie wypłacą