Serwis Sprzętu zakupionego na Allegro.pl

Mam pytanko, bo do tej pory nie korzystałem z serwisu pewnej firmy z Allegro.pl Miałem (dobrze to oceniłem no nie) zasilacz Tracer (wiem wielki ■■■■!!) paczkę z zasilaczem wysłałem 15 maja, moje pytanko ile mają na serwis, 14 dni? czy dłużej.

Co do serwisu to jestem trochę zły, bo pewien pan z tej firmy poinformował mnie, że zasilacz zostanie niezwłocznie wysłany do PRODUCENTA i to on będzie go serwisował potem oni go odbiorą i wyślą do mnie, wczoraj dostałem emaila, że zasilacz jest dobry i że mu nic nie jest i że firma SAMA go zdiagnozowała, co o tym myślicie lecą w kulki żeby tylko nie stracić kasy?

I jeszcze jedno odbierać ten zasilacz od nich? (Mam teraz coś o wiele lepszego to tak na przyszłego kompa - Be Quiet! Straight Power E5-550W)

Piszcie, bo wyślą w poniedziałek zasilacz popołudniu i trzeba będzie go odebrać…

Sorki za błędy ale pisałem późno, i trochę zły dzień miałem.

jak masz lepszą zasiłke na oku i masz $$$ na nią to bym się nie zastanawiał :stuck_out_tongue:

na tego tracera to ty wcale nie czekaj… a jak już przyjdzie to go na złom wywal i tyle albo wciśnij nieświadomemu

jeśli wiesz że zasilacz nie jest sprawny to nie daj sobie wcisnąć, upieraj sie i niech Ci dadzą nowy. Łatwiej Ci będzie sprzedać nieznajomemu :stuck_out_tongue:

Nazwij temat konkretnie i usuń zastrzeżony kolor z podpisu. Na forum używamy języka polskiego. Popraw błędy i usuń te choinkę emotek.

Mam nadzieje, że kiedyś to będziecie WY. Ręce opadają.

No właśnie, trochę nietego te odpowiedzi, czyli co ja mam zrobić?

Poczytaj:

http://www.skp.pl/pages/files/publikacje/gwarancja.rar

http://www.skp.pl/pages/files/publikacj … amowac.pdf

Poczytaj też: http://pafaq.zzz.pl/

http://www.konsument.net4.pl/

http://www.skp.pl/

Ten zapis mówi o tym, że mam prawo do wymiany sprzętu na nowy, bądz naprawy wadliwego sprzętu, czyli co ten zasilacz jeżeli u mnie niedziała sprawnie podlega wymianie? (nowy zasilacz chodzi ok, więc niewiem dlaczego Tracer chodzi na serwisie…)

Wiecie co napisze że towar jest niezgodny z umową, to powinno załatwić sprawę (muszą mi wtedy wydać nowy sprzęt albo naprawiony jak dobże myślę…)

Dzięki kolego za linki bardzo pszydatne.

W dniu 02.06.2008 , o godzinie 16:19 został dopisany post przez lukasz_xd

Sprawa załatwiona ! Proszę o usunięcie bądz zamknięcie postu.