Serwis VPN

Dzieńdobry chciałbym przeglądać facebooka anonimowo czy możecie mi polecić jakiś dobry program VPN?

Czytałem coś o hotspot shield i private tunnel jakie są wasze opinie?

Zainteresuj się dystrybucją TAILS.

W jakim sensie anonimowo? Wyczuwam tu pewne nieporozumienie co to jest VPN…

Chcesz żeby FB nie śledził twojego IP, czy żeby inni nie widzieli, że odwiedziałeś ich profil? W tym drugim VPN nic ci nie pomoże, jeśli się zalogujesz.

no w sensie żeby przeglądać facebooka pod innym adresem IP

żeby FB nie śledził mojego IP

A czemu zależy Ci aby fb nie wiedział jaki masz IP?

Znaczy bardziej moje pytanie powinno być “a w czym Ci to przeszkadza”?

sluchaj pytanie brzmi czy jest jakis program do tego a nie po co mi to

No to odpowiedź też masz taką jak pytanie : tak jest. Jeśli nie sprecyzujesz po co to nie dostaniesz poprawnej odpowiedzi bo wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć (i po co).

Poza tym powinieneś się cieszyć ze tu to napisałeś a nie na Profesjonalnym forum bo już byś bana dostał

Jeśli uważasz że coś Ci da zmiana ip w celu aby fb nie wiedział kim jesteś tousze Cię zmartwic… Google wie o wiele więcej o Tobie i Twoim otoczeniu :slight_smile:

Tak jak kolega @demisen napisał zainteresuj się dystrybucją linuxa TAILS, który jest już specjalnie przygotowany pod kątem zachowania prywatności lub na windowsie zainstaluj przeglądarkę Tor Browser. Taka sama jest używana w dystrybucji TAILS. Poczytaj na czym polega ta technologia (link) i czy będzie cię to zadowalać.