Serwis yoyo a google

dlaczego po założeniu strony na yoyo.pl nie jej w google? zrobiłem domene wpisałem to co musiałem, dodałem ją do katalogu i nic nie ma jej.

Proces pozycjonowania trwa. Nie ma tak, że zrobisz stronkę i od razu jest ona w google. Cierpliwości. Pozdrawiam.

Gdyż google od razu nie zaindeksuje twojej strony. Musisz poczekać, aż odwiedzi ją bot, który to zrobi… Poza tym nie licz na to że będzie ona od razu na pierwszym miejscu od góry… :stuck_out_tongue: Zależy co wpiszesz w google. Jeżeli wpiszesz nazwę twojej strony to powinna być pierwsza, zaś jeżeli jakieś związane słowa kluczowe to na początku nie masz co liczyć na 1 miejsce. Stronę trzeba pozycjonować. A jak? szukaj w google!

dobrze ze bot odwiedza ale moja strona jest tylko gdy dopisze sie na koncu napis yoyo to wtedy jest na 2 miejscu ale nikt nie wpisze w google yoyo bo nie wpadnie na to ;(

a dodałeś słowa kluczowe do sekcji meta ? masz nagłówki h1 h2 itd ? ważne słowa pogrubiłeś znacznikiem a nie ? jak nie to trochę poczekasz :wink:

powiedz jak powinno wyglad moje to coś

daje kod

Witaj na polskiej stronie o Lbz3d

zupełnie inaczej

tu masz prawidłową deklarację html

http://validator.w3.org/docs/help.html#faq-doctype

znacznika

nie używa się dwa razy. Wstawiasz go raz i w i\ni mwszystkie style związane ze stroną.

tu trochę o meta tagach

http://www.w3.org/TR/REC-html40/struct/global.html#h-7.4.4.2

nie jest dobrze widziany przez innych webmasterów - szczególnie jak nagminnie jest wykorzystywany do podwyższenia rangi witryny.

Pajączki google i yahoo działają niestety wolno. Cierpliwości.

Możesz też zgłosić stronę do różnych katalogów - niektóry wymagają potwierdzenia, niektóre nie. Do tych drugich możesz znaleźć w internecie narzędzia do masowego dodawania witryny do katalogów tematycznych.

Przecież nie napiszę za Ciebie całości :slight_smile: ja tylko podałem przykład jak masz poprawnie zadeklarować stronę. Nie chce mi się wklejać słów kluczowych itd bo możesz to zrobić sam, h1 h2 tak samo co do polskich znaków

http://punkomuzykant.cba.pl/jakis_plik.html

refresh! [-X