Serwis z recenzjami płyt (rock)

Każdy chyba wie, że obecnie pisma o grach mają się źle dzięki Internetowi, gdzie jest masa serwisów z szybszym dostępem do większej ilości informacji.

Po rezygnacji z pism o grach zastanawiam się też nad porzuceniem kupowania m.in. Teraz Rock , gdzie choć rzadko się zgadzałem z recenzjami, to było to moje jedyne źródło informacji o nowościach płytowych.

Szukałem jakieś internetowej alternatywy dla niego, niestety z mizernym rezultatem. Głównie trafiałem na blogi (jak to blogi, aktualizacja porażająca i nie zawsze na temat) z serwisów trafiłem może na dwa - rockmetal.pl i porcys. Jednak szukam dalej i mimo surfowania rezultaty nie są zadowalające, delikatnie powiedziawszy.

Jakieś sugestie?

Rock jako rock, czy może jakieś mocniejsze brzmienia? i czy mają być to typowe recenzje czy interesują Cię zwyczajnie opinie na temat danych płyt (recenzji też jest jednak sporo). Mam takie jedno forum, jest ono mocno metalowe, ale jest wiele tematów o muzie trochę lżejszej i parę osób z czymś do powiedzenia.

Rock? Metalem się nie interesuję od jakieś dekady. Zresztą o metalu nie pisałem ani słowa.

Dobrze by było, gdyby strona posiadała czytnik RSS z recenzjami, newsami albo… w ogóle go miała.

Wrzucaj co tam masz.

O to nie. To zwykłe, proste, prywatne forum. Recenzji rockowych to tam raczej mało, w ogóle ostatnio jest trochę przygaśnięte. Można jednak jakieś rzeczy poczytać, pogadać, sprowokować dyskusję. Obadaj sobie:

http://brutalland.webd.pl/

http://rockers.com.pl/rockopedia/index.html

http://www.rockmagazyn.pl/recenzje.htm

Witaj,

Znam ciekawy blog muzyczny (o rocku i metalu) na którym praktycznie codziennie pojawia się jakaś nowa recenzja, głównie starszych płyt, ale i sporo nowości, zaraz po wydaniu.

A oto adres: pablosreviews.blogspot.com