Serwispack 2 XP dobry czy nie?

nie wiem co jest grane z tym serwiespakiem a mianowicie nr.2 . Z jedynką wszystko hula mi jak nalezy a po zainstalowaniu mam problem… a mianowicie nie odpalają mi sie stare programiki które z serwis pakiem 1 chodzą normalnie . prosze o opinie czy warto zainstalowac SP2 i jakie są z tego kozysci?? :?

Według mnie NIE, ale ze względów bezpieczeństwa warto zainstalować :wink:

Nie wiem o jakie programiki ci chodzi u mnie działa tak jak działało , musiałem tylko ustawić zapore z SP2 z NIS i wszystko poszło bez problemu. Zresztą zapore można wyłączyć . Mówiąc ogólnie nie mam najmniejszych kłopotów. J jeszcze jedno najlepiej SP2 zintegrować z XP tz.utworzyć płytke zawierającom XP i SP2 razem .Prosty programik do tego to nLITE. Pozdrawiam :slight_smile:

jeżeli chodzi o mnie to mam Sp2 zainstalowane od samego początku co wyszło i nie widzę innego rozwiązania. Wszystko działa poprawnie więc… :smiley:

Wiele było tego na forum:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … owa%E6+sp2

Ja osobiście polecam!

Tak, jak najbardziej !!

Ja tam nie narzekam na obecność sp 2 w system gdyż mam juz zintegrowany odrazu przez producent :frowning:

Uzywam, nie mam problemow.

sp2 super sprawa jestem za a jesli cos nie chodzi to znaczy ze zle napisany program ktory moze miec wpływ na stabilnosc systemu :slight_smile:

no tak ale u mnie zdazalo sie ze po zainstalowaniu sp2 programiki dosowe czy powiedzy eksdosowe odpalalu sie a po zainstalowaniu nikakoj nie chcialo …wywalalo komunikat ze nie obsluguje i koniec a do tego juz slysze ze serwispack na dziendobry ma dziury ciekawe :lol:

Zbowu nie tak super.

Wiele starszego sprzętu normalnie nie chece się na nim zainstalować dotyczy to kart tv kamerk internetowych niektórych skanerów etc.

Podobnie zrteszta jest pod pokrewnym windowsem windows 2003 . występują problemy ze sprzętem … Zauważam pewną analogie

Ja mam Sp- 2 nie narzekam ale na niektórycj i to w miarę nowych ma Sp-2 problemy… Trza wracac do Sp-1

Srawdzone empirycznie :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdro…!