Setki tematów typu- kupuje komputer etc. powinny być usuwane

Witam śledzę od dłuższego czasu tematy w dziale Hardware, i dziennie powstaje średnio 5 tematów z prośbą przy pomocy kupna komputera.

Czyli na tydzień wychodzi 35 takich tematów. I nie są one usuwane, a gdy inny użytkownik założy temat np. Nie działa mi program, poszukuję czegoś tam, ląduje do kosza.

A z hardware nie.

Czy to nie jest dziwne?

Tu jest temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 40&start=0

A tematy są nadal zakładane, to po to pisać. To nie ma sensu.

Od dziś proponuję by były takie tematy do kosza. Bo tylko zaśmiecają forum, a tematy gdzie ktoś ma problem z programem, ze sprzętem lądują w koszu.

I gdzie tu jest logika?

Sam otujesz, a do innych się czepiasz.

Ja do takich tematów nic nie mam.

A czy tu jest mowa o otowaniu?

Raczej nie.

A o tematach tego typu które jakby co spowalniają forum.

Zestawy są w na luzie (pierwszy raz widzę ten temat), zwykle jak ktoś chce kupić kompa to pyta w hardware.

Jak wygląda większość tematów? Sporo osób opisuje swój problem, np mam kartę/program, i mi nie działa, nie napisze co się dzieje, jaki ma komp, nie użyje wyszukiwarki.

kwisnia łaskawco wyjaśnij jak temat może zwolnić forum ??

A co ma być usuwane,a co nie to racz pozostawić tą decyzję adminom i modkom.

To że na sie wolniej wczytuje wszystko.

Tobi mi chodzi o to że ciągle są tematy pomoc przy kupnie kompa, a w ciagu tygodnia dużo się nie zmieniło w nowościach a nawet nic.

hahah :lol: to nie nasza winna, że komp Ci pada jak jest jeden temat więcej.

Nie komp, tylko forum się wolniej przegląda :?

Propozycja została odrzucona.

Przepraszam, mamy wprowadzić zakaz pytania ?? Może logi tez wywalic, przecież tyle tematów jest zakładanych.

Ty chyba nie do końca wiesz co piszesz. Może przeczytaj zasady zakładania tematów na forum. Bo jak na razie jesteś w czołówce userów ignorującym te zasady.

ja bym powiedział, że temat, który założyłeś nie ma sensu.

No właśnie, jaki jest logika założenia tematu przez Ciebie ??

Bzdura. Jeżeli już coś spowalnia wczytywany temat, to zbyt duże rozmiary plików w podpisach czy wklejanych na forum. Sama baza nie ma tu nic do rzeczy. Zdaję się, że kiedyś admin już to tłumaczył. Większy wpływ ma ilość userów chcących dostać dostęp do bazy - zarówno zalogowanych jak i gości. Mamy ograniczyć ich ilość ??

Zależy jaki charakter ma to pytanie/temat i jakie padają odp. Tematy są przenoszone i monitorowane na bieżąco.

Ta…

Ja tematów nie zakładam swoich już od dłuższego czasu tylko próbuję pomóc innym to jeden.

Dwa Logi to już inna sprawa.

Ja nie ignoruję żadnych zasad 8)

Mam czyste sumienie 8)

Skoro mój temat nie ma snesu to niech idzie do kosza wa takim razie.

A co do kompa to neta można przeglądać na i na celornie 300 mhz, a ja mam o wiele lat do przodu procka i kompa niż celron 300mhz.

W ten sposób nie pomagasz…

Inna, ale podobna.

Racja, te dwa ostrzeżenia to potwierdzają.

Chyba lepiej tak by było.

Ostrzeżeń: 2

forum od tematów nie działa wolniej, czasem jest to wina obciążenia - na tym forum jest na raz mnóstwo userów… najpierw poczytałbym na twoim miejscu o webmasterce i co może zwolnić przeglądanie strony…

a to powinieneś zostawić moderatorom, oni zdecydują…

kwisnia Ja, co do twojej osoby to:

ps.

Ja uległem(po długich swoich przemyśleniach) i stawiać sie jak "okoń " nie będę, bo źle sie może to skończyć…,

zasady są zasadami na tym forum i punto…

trzeba je przyjąć jeżeli chce sie być nadal userem na tym forum :smiley:

bo nigdy nie wiesz a forum DB może sie przydać w problemach…

xulu , ty widzisz ciemność ja się jeszcze mogę uchronić a ty juz, nie bo jesteś ciemny i zbłądziłeś.

FD nie jest jedynym forum w sieci są lepsze, a na razie to ja pomagam a nie sam potrzebuję pomocy od dłuższego czasu.

A i rygor jest za duży, przeklinać nie można, doałem link do strasznej strony nie wiadomo co sie stało, ostrzeżenie. Nie chcą pomóc jak ktoś ma grę pirata, mnie to nie dotyczy bo w gry nie gram.

Śmiech na sali, izobacie inne fora. Jaki luuz, jest.

np. ****.pl

To niestety jest nadrzędne podejście do wszelkich niepotrzebnych spięć i problemów jakie niektórzy usiłują widzieć i uskuteczniać.

Niech moderatorzy zajmą się moderowaniem a userzy pomaganiem +

i mamy idealną koegzystencję bez zbędnych dyskusji, kłótni itp.

Proste jak konstrukcja cepa - tylko niestety

z tym u wielu jest ciężko.

kwisnia

Gdyby, to co piszesz faktycznie miało wpływ i było potrzebne, to uwierz mi, już dawno byłoby to stosowane. Weź pod uwagę, że każdy temat jest inny, mimo wszystko.

Nikt będzie usuwać tematów, które mogą być przydatne innym.

Życzyłbym sobie, żeby userzy skupili się na merytoryce w odpowiedziach na problemy innych userów brylując wiedzą i kulturą, a prawy z administracją i moderacją forum, tym, którzy są do tego kompetentni. Jak ktoś już musi się wyżalić i przedstawić swoje reformatorskie przemyślenia, to niech to zrobi jak powinien. Konkretnie, rzeczowo, zachowując odrobinę netykiety i zaproponować konkretne rozwiązania. Wtedy można pogadać nad całościowym pakietem.

Więc jak Ci się nie podoba forum i nie potrafisz dostosować się do panujących tu zasad kiedy inni nie mają z tym problemów, to nie musisz nas odwiedzać

I co z tego ? Masz więcej postów i myślisz że jesteś mądrzejszy ?

Serwis odwiedzam od paru lat, ze względu że jestem sympatykiem vortalu dp, konto zarejestrowałem troszkę poźniej.

Ja mam konto zarejestrowane szybciej i mam się czuć kim lepszym ?

Zastanów się, Prawda boli ? Widocznie tak…

Droga Kwiśnio, ku gwoli śćisłośći…co Ci po postach jak reprezentujesz sobą taki poziom a nie inny ?

:?

odezwał się co 184 postów od 2006 roku, zasłużony użytkownik :x

kwisnia daruj sobie takie teksty, ostrzegam ostatni raz.

kwisnia i to właśnie świadczy o tym o czym nie masz pojęcia i inni usiłują ci przekazać.

Ilość postów nie jest wyznacznikiem wiedzy czy tam czegokolwiek sobie kryjesz pod tym słowem.

Jak się nie podobają zasady - odchodzę - proste.

Więc albo zacznij realizować swoje obietnice albo skończ te wywody bo się to nudne zaczyna już robić.

wypraszam sobie takie teksty w stosunku do mojej osoby :evil:

ps.

napisze ci jedno znam bardzo wielu “ciemnych” a dokładnie z afryki północnej.

I… napisze Ci ze są moimi przyjaciółmi i zapewnić Cie mogę ze są inteligentniejsi od ciebie :mrgreen: