Seven Transformation Pack

witam! mam takie pytanie. mój aktualny windows to XP. czy jakbym zmienił wygląd na windows 7 przez “Seven transformation pack” to nic by się nie zrobiło z komputerem, bo ostatnio jak zainstalowałem wygląd Visty to po kilku dniach musiałem robić format. Czy to bezpieczne ?

Zdania są podzielone, niektórzy twierdzą, ze format, niektórzy, że kilka lat jadą na tym bez problemów.

Ja osobiscie miałem problemy.

Musisz się zastanowić czy poświęcisz zasoby systemowe, wiele cennej wydajności, zaryzykujesz format i stabilnosc systemu tylko po to, by system wyglądał nowocześniej.

Zainwestowanie w 7 jest lepszym pomysłem, a ceny nie są kosmiczne.

Bawiłem się z tym i jak XP upodobniałem do Visty przez takiego packa miałem problemy… do Win 7 nie, ale komputer mocno zwolnił - niestety w obu przypadkach kończyło się na formacie… prędzej czy później…

Osobiście polecam poszukać ikon i motywu i je zastosować - nie zauważy się różnicy w działaniu, a będzie fajnie wyglądać. A dla gadżetów jeśli jakieś chcesz to zainstaluj Rainmeter - mam Win 7, a nie korzystam z gadżetów tylko z tego.

Omijaj takie packi - lepiej osobno szukać takich ■■■■■ół (motyw, ikony, dźwięki)

dokładnie,podpisuje sie pod tym co piszą koledzy,każdy chyba bawił się w takie paczki XP na 7 lub na VISTE:P i zawsze kończyło się to formatem wcześniej czy później a napewno kilka razy szybciej niż przy zachowaniu “oryginalności” systemu:) Tak jak pisał LonngerM najlepiej poszukać jest samych motywów i ikonek a nie “super extra” Transformation Pack’ów :stuck_out_tongue:

  1. Nie instaluj “badziewnych” programów.

  2. Koledzy mają rację.

  3. Chcesz zmieniać wygląd XP-ka co pięć minut ?

To podaj dane odnośnie komputera :

  1. Płyta główna.

  2. Procesor.

  3. Pamięć.

  4. Karta graficzna.

  5. Zasilacz.

Jeżeli słaby komputer to możesz również co pięć minut zmieniać wygląd no ale jeszcze muszę podać kilka programów

0.5-1.5 MB. :slight_smile:

Zobacz /forum, data, godzina/:

pulpitff.th.jpg obraz1r.th.jpg obraz3j.th.jpg win7w.th.jpg

Ile jeszcze mam podać oryginalnych skórek, innych oraz tapet ?

Wszystko jest na forum :wink:

a czy Rainmeter jest bezpieczny ?

złe to raczej nie jest tylko musisz wziąć pod uwage to że takie gadżety jak TO “zrzerają” (czasem w dużym stopniu) zasoby komputera czyli najbardziej chodzi tu o pamięć RAM i procesor

Nie instaluj tego, bo potem będzie płacz, że program nie odinstalował Ci się w całości. Jak tak bardzo zależy Ci na wyglądzie Sevena, to kup sobie go i zainstaluj…