Sferia na Sony Vaio dlaczego nie działa?

Witam !!

Proszę o pomoc mam laptopa Sony Vaio Model VGN-TX5XN i Sferię z modemem axesstel mv140A i w żaden sposób nie mogę zainstalować sterowników od modemu bo wywala mi błąd że sterownik nie jest przeznaczony na tą platformę.Zainstalowany mam system Wndows XP Home Edition.Laptop sprowadzony z zagranicy chyba z Anglii.Proszę o pomoc czy w ogóle da się to jakoś ogarnąć będę wdzięczny.

jaki modem od sferii ?? upewnij się, że masz win xp he a nie MEDIA CENTER (na tym drugim stare modemy nie działają)…

modem to Axesstel MV 140A a Winda na 100% XP HE.

robiłem nie jedną instalację tego szrota w środowisku win xp he, wszystko było ok, masz SP-2 ?? spróbuj skontaktować się z sferią, może mają nowsze sterowniki w posiadaniu lub poszukaj na własną rękę, zapytaj się również o możliwość zmiany modemu na nowszy model.

też instalowałem na różnych komputerach i było ok a właśnie na Sony Vaio pierwszy raz się nie chciało zainstalować a XP HE mam SP3, będę próbował dalej poszukam sterowników i będę kombinował może coś wymyślę na pewno nie odpuszczę i skontaktuje się z Sferią.Pozdrawiam