Sformatowana partycja odzyskiwanie danych

(Gerard888) #1

no to tak mam pytanie :stuck_out_tongue: czy idzie odzyskać dane ze sformatowanej partycji ?:stuck_out_tongue: po 2/3 miechach ?? bo chyba nie.... a teraz sobie przypomniałem że miałem tam dane....które były mi bardzo potrzebne....ma ktoś jakąś rade/program ??

pozdrawiam :stuck_out_tongue:

(Homik1983) #2

To czy uda się odzyskać dane zależy od tego ile razy zostały one nadpisane. Wg mnie własnoręczne odzyskanie danych po 2-3 miesiącach graniczy z cudem, jeśli te dane faktycznie były tak ważne, to proponuję zastanowić się nad skorzystaniem z usług jakieś firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych - jednak taka usługa jest dość droga. Jeśli chcesz próbować samemu, to bezpłatne programy do odzyskiwania danych znajdziesz TUTAJ. Jednak w Twoim przypadku, trudno będzie polecić coś konkretnego, bo nic nie daje gwarancji poprawnego odzyskania danych. Musisz sam próbować.

(Gerard888) #3

no to tak skanowałem tą partycje ... jakieś pliki mi pokazało ale to nie to ... eh nawet mi tamtych nie pokazało....

to były zwykłe pliki tekstowe...gdzie miałem coś ważnego eh no nic będę musiał jakoś sobie radzić.. jak ktoś ma jeszcze jakąś rade to słucham :stuck_out_tongue: #-o