Sformatowana partycja odzyskiwanie danych

no to tak mam pytanie :stuck_out_tongue: czy idzie odzyskać dane ze sformatowanej partycji ?:stuck_out_tongue: po 2/3 miechach ?? bo chyba nie… a teraz sobie przypomniałem że miałem tam dane…które były mi bardzo potrzebne…ma ktoś jakąś rade/program ??

pozdrawiam :stuck_out_tongue:

To czy uda się odzyskać dane zależy od tego ile razy zostały one nadpisane. Wg mnie własnoręczne odzyskanie danych po 2-3 miesiącach graniczy z cudem, jeśli te dane faktycznie były tak ważne, to proponuję zastanowić się nad skorzystaniem z usług jakieś firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych - jednak taka usługa jest dość droga. Jeśli chcesz próbować samemu, to bezpłatne programy do odzyskiwania danych znajdziesz TUTAJ. Jednak w Twoim przypadku, trudno będzie polecić coś konkretnego, bo nic nie daje gwarancji poprawnego odzyskania danych. Musisz sam próbować.

no to tak skanowałem tą partycje … jakieś pliki mi pokazało ale to nie to … eh nawet mi tamtych nie pokazało…

to były zwykłe pliki tekstowe…gdzie miałem coś ważnego eh no nic będę musiał jakoś sobie radzić… jak ktoś ma jeszcze jakąś rade to słucham :stuck_out_tongue: #-o