Sgh-z170 Samsung. Nie działające gry we wszystkich formatach

Chodzi o telefon firmy Samsung, model sgh-z170.

Fajny telefon i w ogóle, ale mam problem z grami.

Mianowicie gdy kupiłem sobie jakąś gre otrzymałem plik, który się odrazu zainstalował…Gra oczywiście działała. Nie mam jednak zamiaru wydawać 10zł na kolejną krótką, głupią grę. Dlatego chciałem sobie te gry ściągnąć z neta…Pewnego pięknego słonecznego dnia ;] kolega wysłał mi 40 gier w różnym formacie (jad,jar itp). Wszystkie instalki zapisały się w katalogu “inne pliki”.

Włączyłem jedną z instalek - ‘format jest nieobsługiwany’. kolejną instalke…kolejna…kolejna…to samo. Żadna nie działa. Wpisałem więc w googlach ‘z170 gry’. Wyskoczył mi taki temat:

Link do oryginalnego tematu: http://www.nadchodzi4.info/topics24/2200.htm

Poczytałem i się troche przeraziłem…Wygląda to na dość trudne :stuck_out_tongue_winking_eye: Czy to może być rozwiązanie na mój problem?

Czy mogę sobie coś popsuć w telefonie…?

Umnie się własnie zakończyło na punkcie 8 i nie może ruszyć dalej

Spróbujcie wgrać na fon tylko plik z rozszerzeniem jar. Nie wiem jak w Samsungu, ale w nokiach się nic nie instaluje, po prostu kopiuje do telefonu plik gry jar i już.

I kolejny… Nie od dziś wiadomo, że wiekszość Samsungów oficjalnie nie obsługuje javy przesyłanej przez USB/BT. Tylko przez WAP.

Wystaczy jednak wstukać kod, wskazać króry plik ma być zainstalowany i szafa gra.

Żadnych dodatkowych programów nie trzeba instalować. Poszukaj w sieci instrukcji instalacji JAVY przez kabel ale dla swojego modelu bo z tego co pamiętam to te kody są różne.

(Na tym forum także już były poruszane podobne wątki).

I nie kupujcie więcej telefonów tej firmy… :roll:

Ej robie wszystko tak jak jest napisane i wchodze w Media i ja tam nie mam folderu Games??? ODP pliz