Shade: Gniew Aniołów - oszukanie minimalnych wymagań?

Hej. Bardzo prosiłbym was o link do jakiegoś programu typu Emulator aby ustawić wymagania graficzne, dźwiękowego do gry, bo mam taką jedną grę Shade: Gniew Aniołów (wymagania: Pentium 4 2 GHz 512MB RAM karta grafiki 64 MB (GeForce 4 lub lepsza) 4 GB HDD) działa ona, ale grafika jest taka sobie, a niektóre rzeczy nie działają piszę: failet open object. Czy istnieje jakiś program gdzie można otwierać programy niedziałające zbytnio na konkretny system? :wink:

A jaki masz system operacyjny, specyfikację?

Stara Gra.Jakie biblioteki graficzne ona obsługuje ?.Spróbuj włączyć zgodność z Win 98,XP.
Robi się to przez wybranie pliku wykonywalnego gry i ustawieniu zgodności ze starym systemem.Domyślam się,że masz Win7 bądż Win10 i sprawdż co będzie,jak się uruchomi.

Są programy pod problematyczne gry typu:

  • dxwnd
  • dwrapper
  • dgvoodoo

No chyba, że ty masz jeszcze słabsze PC i pytasz jak oszukać program by mimo to ruszyło (za duża wiara, że jak doom działa na zegarku/pralce/lodówce to każda inna gra też ruszy).

Sprawdzałem i nic. Oto chodzi, że ona się tak rozmazuje jak rusza się myszką (potraja się strzałka i niektóre przedmioty w grze się nie otwierają) sprawdzałem na YouTube i tak nie jest. Więc co to może być? :pensive:

Sprawdzałem i nic. Oto chodzi, że ona się tak rozmazuje jak rusza się myszką (potraja się strzałka i niektóre przedmioty w grze się nie otwierają) sprawdzałem na YouTube i tak nie jest. Więc co to może być? :pensive: